Прикарпатська міліція накрила сходку зловмисників

На Прикарпатті вже кілька років залишається вакантним місце зверхника.

Сімнадцятьох зловмисників затримали правохоронці у Калуші на Прикарпатті. За словами оперативників, ті зібралися на "сходку", аби нарешті поділити між двома кримінальними авторитетами сфери впливу в області. Чоловіки мали зброю - пістолети травматичної дії, мисливський обріз та ніж.

Місце, де кримінальники призначили свою сходку - довкола - будинки, а далі за ними - пустир. Оперативники кажуть – дуже зручне місце для того, щоб після розборів утекти.

За словами правоохоронців, на Прикарпатті вже кілька років, так би мовити, залишається вакантним місце зверхника (кримінальною мовою - "смотрящого") з повноваженнями "злодія в законі". Бо у 2007 і торік кандидатів на неї затримали, проти них порушені кримінальні справи, які зараз у суді. В обов'язки зверхника входить збирання данини.

Нині кандидатами на таку "посаду" були двоє місцевих авторитетів. Правоохоронцям стало відомо, що мирним шляхом владу вони поділити не змогли, тож зібралися з’ясувати стосунки силою та за допомогою зброї. Серед затриманих більшість уже мають судимість. На зібрання з’їхалися переважно спортсмени – боксери та борці, є серед них і кандидати в майстри спорту. Цю зустріч, за словами правоохоронців, кримінальники кілька разів відкладали. Як вдалося уникнути жертв ми запитали у керівника спецоперації.

Незважаючи на те, що була зброя, знешкодили злочинців без кровопролиття, спецназ теж зброю не застосовував, затримані були шоковані несподіваністю спецоперації

7 вересня суд всім 17 обрав запобіжний захід - утримання під вартою.

Читайте також:

Регіонали проситимуть Генпрокуратуру відкрити кримінал на Тимошенко

Морозу обіцяють кримінал

БЮТ обіцяє Черновецькому кримінал

 

ВідеоПрикарпатська міліція накрила сходку зловмисників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: