Прилуцький різник під впливом наркотиків розчленував свого приятеля

Селянин зарізав, а потім розчленував свого приятеля-однолітка. На допиті він розповів, що напередодні бачив сон, як на полюванні забив дикого кабана.

На Чернігівщині 25-річний селянин зарізав, а потім розчленував свого приятеля-однолітка. Після кількох випитих чарок горілки та викуреної "трави" він уявив себе мисливцем, що вполював дикого кабана.

До односельчанина завітали гості, було вже далеко за північ. 25-річні Сергій і Руслан принесли з собою алкоголь. Після кількох чарок горілки чоловіки вирішили покурити "травички", а господар заснув. Крізь сон він чув, як його гості почали сваритися.

Прокинувшись і побачивши, як один чоловік ріже горло іншому, він побіг до сусіда і той викликав "швидку". Лікарі, глянувши у вікно, заходити всередину передумали.

Коли на місце злочину прибула міліція, вона побачила пошматоване тіло, органи з якого валялися поряд. Над кривавим місивом сидів Руслан і тримав у руках серце свого приятеля.

Спочатку злочинець взагалі не коментував свої дії, говорив, що не вбив людину, а розробив якусь тварину. На першому ж допиті він розповів, що напередодні бачив сон, як на полюванні забив дикого кабана.

В подальшому, коли наркотики перестали діяти, він дав правдиві свідчення.

Наразі слідчі з’ясовують, що спричинило метаморфози у свідомості підозрюваного. На думку фахівців, молодик міг стати жертвою змішування алкоголю з наркотиком.

Прилуцький різник тепер у СІЗО. Днями його перевірятимуть психіатри. Якщо визнають осудним, можуть посадити за ґрати на довічно.

Читайте також:

На Донеччині молода дружина жорстоко зарізала суперницю-школярку

Жінка влаштувала масштабну різанину, не поділивши прикраси

У Києві афганець зарізав племінника і загинув від рук іншого родича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: