"Психіатр"-гіпнотизер ґвалтував клієнток і знімав це на відео

Чоловік розмістив оголошення про лікування "технікою гіпнозу" і ґвалтував довірливих дівчат, які приходили до нього на прийом.

У російському Новосибірську затримали чоловіка, який представлявся психіатром, підсипав своїм клієнткам сильнодіючий наркотик та ґвалтував їх. Жертвами гіпнотизера стали більше 10 дівчат.

Злочинець розмістив у газеті оголошення про надання послуг "невролога", який лікує "технікою гіпнозу з використанням окультних методів". Молоді дівчата охоче зверталися до "чародія", щоб вирішити якісь проблеми на особистому фронті чи просто "поправити карму".

За даними міліції, чоловік зустрічав пацієнток у себе вдома та пропонував їм випити, при цьому підмішував у вино сильнодіючі препарати, під дією яких поведінка дівчат дуже змінювалася. Потім "лікар" змушував їх до статевих стосунків, знімаючи все на відео. Записи він згодом використовував для шантажу жертв.

"Гіпнотизер демонстрував черговій клієнтці фрагменти відеозапису і вимагав грошей, в іншому разі обіцяючи викласти відео в мережу і зробивши його доступним для перегляду всіма інтернет-користувачами", - розповів представник місцевого відділку міліції.

Правоохоронці затримали чоловіка як наркоділера – виявилося, що окрім усього іншого він розміщував на різних сайтах завуальовані оголошення про продаж наркотичних і психотропних речовин під виглядом лікарських препаратів.

Сам злочинець свою провину повністю заперечує. Він відмовився від будь-яких свідчень.

Читайте також:

Російські правоохоронці примушували засуджених ґвалтувати один одного

Служитель церкви вісім років ґвалтував маленьких хлопчиків

13 підлітків зробили з однокласниці секс-рабиню і ґвалтували її три роки

Через 30 років знайдено маніяка, який катував жінок для посмертної фотосесії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: