Психічнохворий по-звірячому вбив свою матір, яку вважав відьмою

За словами місцевого дільничного, він вже три рази брав заяви від цього чоловіка. Той скаржився на інопланетян, випромінювання і "прослушку" його квартири.

У російському місті Благовєщенськ чоловік вбив власну матір, вочевидь прийнявши її за відьму. Він встромив їй у груди два дерев'яні кілки, залив рот монтажною піною, обпік обличчя і руки. При цьому руки жертви були заковані в наручники.

Вбивці 48 років. Як розповіли сусіди, стан квартири чоловіка завжди залишав бажати кращого. У неї мало проникало сонячне світло, з квартири постійно доносилися шум і крики, а господарі, швидше за все, зловживали алкоголем.

У той же час в день вбивства на столі правоохоронці побачили тільки закуску, а спиртного не було. З квартири постійно доносилися шум і крики.

Як кажуть оперативні співробітники, які виїжджали на місце, вони давно не бачили такої картини. Піна була виявлена ​​навіть в легенях і шлунку жінки. Вбивство за всіма ознаками схоже на ритуальне. Є сумніви в психічному здоров'ї чоловіка.

За словами місцевого дільничного, він три рази брав заяви від цього чоловіка. Той скаржився на інопланетян, випромінювання і "прослушку" його квартири.

Читайте також:

Дев'ятикласник зарубав матір сокирою через зламаний комп'ютер

На Волині психічнохворий зарубав сокирою матір за постійні повчання

Син розірвав селезінку та переламав ребра матері через наркотики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: