Психопат-людожер тероризує ціле селище в Росії

Чоловік, якого російські ЗМІ вже охрестили "Доктором Лєктором", з особливою жорстокістю нападає на односельчан та прикривається довідкою про психічне захворювання - шизофрінію.

Жертва маніяка
Комсомольская правда
Остання жертва "Доктора Лєктора"
З вини мешканця селища Нижньогородської області у Росії вже декілька людей стали інвалідами. Останній жертві він відкусив ніс і половину вуха.

40-річного інваліда Сергія, якого російські ЗМІ вже охрестили "Доктором Лєктором" (людожером Ганібалом Лєктором із фільму "Мовчання ягнят" ), вже з армії комісували із довідкою про психічне захворювання. Він начебто відкусив військовослужбовцю чи то ніс, чи то вухо. Повернувшись із армії до рідного села, він оформив інвалідність з параноїдальної шизофренії.

Коли Сергій випивав, то ставав агресивним і нападав на людей без усякого приводу. Так, одного разу чоловік вдарив кастетом в обличчя пенсіонера, і коли той упав, жорстоко побив його ногами. А іншого разу він заманив до себе сусіда, "відключив" його ударом по голові, після чого взяв лопату, викопав у дворі могилу і хотів вже засипати людину. Але сусіду пощастило вчасно прийти до тями та втекти від психа.

А останній випадок був ще більш моторошним. Пізно ввечері Сергій зустрів односельчанина Едуарда і попросив у нього закурити. 25-річний парубок, який повертався додому з нареченою та її подругою, поліз за цигарками, але в цю мить шизофренік вдарив його кастетом у праве око. Око вилетіло геть, а чоловік застрибнув на Едіка і почав його гризти. Відкусив йому ніс і половину вуха.

Наразі парубок знаходиться у лікарні. Праве око він втратив назавжди, а вухо лікарі зуміли відновити, намагаються також наростити ніс за рахунок шкіри з інших ділянок обличчя.

Батьки хлопця разів п'ять намагалися викликати наряд міліції, однак їм відповідали: "Немає наряду, надіслати нікого не зможемо".

Правоохоронні органи селища і міста продовжують відтерміновувати рішення справи. А психопат тим часом погрожує односельчанам спалити домівки.

Лише після того, як жителі селища написали колективний лист до депутатів з проханням вжити заходів, суд у листопаді минулого року виніс рішення, що Сергій повинен пройти примусове лікування в психіатричному стаціонарі. Однак психопат як і досі залишається на волі.

Читайте також:

Маніяк-канібал розчленовував повій та їв їх

Лисиця-людожерка відгризла дитині половину обличчя

Гігантська акула з'їла туриста на очах у його дружини

На Донбасі впіймали пенсіонера-канібала

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: