Пташиний грип у Франції

Два нові випадки загибелі диких птахів від пташиного грипу зафіксовані у Франції в департаменті Мозель.

Два нові випадки загибелі диких птахів від пташиного грипу зафіксовані у Франції, повідомляє агентство Ассошиейтед Прес з посиланням на заяву міністерства сільського господарства країни.

Як сказано в заяві, два лебеді, знайдені мертвими на сході Франції, загинули від небезпечного для людини штаму H5N1 вірусу пташиного грипу.

Пташиний грип
Архів
У Франції новий спалах пташиного грипу
Птахи були знайдені мертвими в неділю, 29 липня, в департаменті Мозель, недалеко від того місця, де на початку липня знайшли трьох диких лебедів, які загинули від пташиного грипу.

Як наголошується в заяві Мінсільгоспу Франції, у зв'язку з виявленням нових випадків інфекції власті Мозеля розширили перелік заходів, покликаних захистити домашніх птахів від можливих контактів з дикими пернатими. Ці заходи почали діяти після того, як був зафіксований перший випадок загибелі диких лебедів від пташиного грипу.

У червні і липні від небезпечного вірусу загинули дикі птахи в декількох федеральних землях Німеччини, зокрема Баварії і Саксонії. Крім того, цього року вірус H5N1 був знайдений на птахофермах в Угорщині, Великобританії і Чеській республіці.

У Франції перший спалах пташиного грипу зафіксували в лютому 2006 року в департаменті Ен на сході країни. Розповсюдження вірусу вдалося швидко зупинити після того, як власті розпорядилися знищити всю птицю на 11 тисячах ферм в регіоні і провести вакцинацію. Не дивлячись на це низка країн тимчасово припинила поставки птахівничої продукції з Франції.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: