Пташиний грип у Росії

У Російській Федерації (Краснодарський край) зафіксовано спалах пташиного грипу. Буде знищено 22 тисячі птахів.

На фермі "Лебяжье-Чепигинское" Брюховецького району Краснодарського краю був зафксований спалах пташиного грипу, знищують 22 тисячі курей.

Про це РИА Новости повідомив співробітник регіонального управління Россільгоспнагляду.
 
"Ухвалене рішення знищити на фермі 22 тисячі птахів у корпусі номер 17, де на вихідних загинули кури", - сказав співрозмовник агентства. 

Скільки всього курей знаходиться на фермі, він не уточнив.
За його словами, в адміністрації Брюховецького району створений оперативний штаб, на фермі проводять карантинні заходи. В даний час дослідження продовжуються, їх проводять у Всеросійському НДІ захисту тварин у місті Володимирі. 

Прокурор Брюховецького району Ігор Дятлов проводить перевірку за фактом загибелі птахів на фермі, повідомив РИА Новости представник прокуратури. 

Він уточнив, що прокуратура ухвалить рішення про порушення або відмову в порушення кримінальної справи за підсумками перевірки. 

Раніше Россільгоспнагляд підтвердив наявність вірусу пташиного грипу на фермі "Лебяжье-Чепигинское" Краснодарського краю, де хвороба вбила 410 курей. 

"Патологоанатомічне дослідження загиблих курей виявило зміни, характерні для грипу птахів. Аналіз патологічного матеріалу, проведений в Краснодарській міжрайонній ветеринарній лабораторії, виявив генетичний матеріал грипу птахів Н5", - говориться в документі відомства. 

За результатами дослідження в пробах тканин головного мозку та кишечника загиблих птахів у Федеральному центрі охорони здоров'я тварин Россільгоспнагляду, виявлений геном вірусу грипу птахів типу А підтипу Н5N1.

За останніми повідомленнями, через пташиний грип на фермі "Лебяжье-Чепигинское" можуть знищити все поголів'я курей. Всього тут 161 тисяча 640 птахів.

Про це РИА Новости повідомив співробітник регіонального управління Россільгоспнадзору.

"Це питання буде вирішено в середу. Поки фахівці знищують поголів'я курей у корпусі номер 17 (це близько 22 тисяч птахів), де спочатку був зафіксований спалах пташиного грипу", - сказав співрозмовник агентства. 

Він пояснив, що рішення про знищення всього поголів'я курей може бути ухвалене для того, щоб "уникнути економічних втрат". 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: