Пташиний грип в Німеччині

Недавній рекорд знищення зараженого птаха в баварському окрузі Ерланген-Гехштадт - 166 тисяч качок - в найближчий день буде побитий.

Недавній рекорд знищення зараженого небезпечним вірусом H5N1 птаха в баварському окрузі Ерланген-Гехштадт - 166 тисяч качок - в найближчий день буде побитий двома птахофабриками в окрузі Оберпфальц.

Як повідомив журналістів представник земельної адміністрації в Швандорфі Франц Пфеффер, увечері у суботу завершилася ліквідація 28 тисяч качок на одній фермі і почато знищення 180 тисяч - на другій, де в ході чергової перевірки в 19 пробах крові тутешніх качок був знайдений вірус, тоді як в багатьох інших лікарі знайшли антитіла, які вже почали виробляти організми птахів.

Проте, за словами Пфеффера, було ухвалене рішення знищити всього птаха в профілактичних цілях, оскільки обидві птахофабрики є дочірніми підприємствами того самого господарства по вирощуванню птаха у Вахенроті (Ерланген), де в кінці серпня були встановлені перші випадки зараження качат високотоксичним вірусом H5N1.

В той же час, за його словами, завдяки вжитим заходам, для населення ніякої небезпеки немає.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: