Ракетний обстріл школярів

Палестинські бойовики обстріляли місто Сдероту, посіявши паніку серед дітей і їхніх батьків, які йшли в цей час до школи.

Ізраїль
Від обстрілу ніхто не постраждав. (Фото:static.flickr.com)
Палестинські бойовики в понеділок вранці піддали ракетному обстрілу південне ізраїльське місто Сдероту, посіявши паніку серед дітей і їхніх батьків, які йшли в цей час до школи.

Від обстрілу ніхто не постраждав, проте декільком людям була потрібна допомога лікарів для виходу із стану психологічного шоку.

Бойовики, які знаходяться в секторі Газа, випустили по Сдероту шість реактивних снарядів типу "Касам", один з яких пошкодив будівлю, повідомили в прес-службі Армії оборони Ізраїлю.

Обстріл, як передають місцеві ЗМІ, був синхронізований з початком навчального дня, коли тисячі дітей прямували в школи і дитячі садки.

В неділю, коли в школах Ізраїлю розпочався навчальний рік, в Сдероте розірвалися дві палестинські ракети. Тоді також ніхто не постраждав. 

Батьки сдеротських школярів загрожували бойкотувати початок навчання, проте передумали, отримавши підтвердження влади в тому, що школи і дитячі садки належним чином захищені від ракетного обстрілу.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: