Реаніматолог накинувся на водія "швидкої" через ревнощі до медсестри

Любовний трикутник на станції "швидкої допомоги" завершився трагічно. Реаніматолог напав на водія через медсестру.

Секс-пристрасті, що розгорілися в одній з бригад ростовської "швидкої допомоги", ледь не закінчилися справжньою трагедією: через шалені ревнощі медик ледве не убив водія реанімобіля. Лікар був упевнений, що його молода дружина крутить роман з колегою і, не розбираючись, накинувся на суперника з ножем і викруткою.

Роман досвідченого лікаря-реаніматолога Євгена і медсестри Наталії почався сім років тому, коли молода вродлива жінка прийшла працювати на підстанцію швидкої допомоги. Грішна пристрасть захлеснула обох медиків, попри те, що Євгеній був одружений, а Наталія - заміжня.

Ані 20-річна різниця у віці, ані сім'ї не втримали їх.

Через шість місяців закохані почали жити разом. У них народилася дочка, і вони розписалися. Перші роки сімейного життя були дуже щасливими.

"Але останнім часом я почав помічати холодок з боку Наташі, - зізнався Євгеній. - Їй періодично дзвонили незнайомі чоловіки. Я ревнував. Звичайно ж, через це ми часто лаялися".

Одного дня Євгеній зробив роздруківку дзвінків на мобільний дружини і побачив, що частіше за інших їй дзвонить водій "швидкої допомоги", який працює в одній бригаді з ними - 50-річний Артур.

Захоплений шаленими ревнощами Євгеній не став довго розбиратися, що до чого, і, вхопивши викрутку і ніж, вирішив розквитатися з суперником.

"Лікар в люті прибіг на підстанцію швидкої допомоги, - розповідає керівник Кіровської прокуратури. - Кинувся до реанімобіля. Водій в цей час дрімав в салоні. Євгеній немов озвірів, різко смикнув двері і без зволікання ударив сонного суперника викруткою в шию".

Лікар в люті завдавав одного удару за іншим. На крики Артура, який спливав кров'ю, вибігли колеги.

Медики скрутили лютого реаніматолога і замкнули в санітарній кімнаті. В цей час група лікарів оперувала скривавленого водія.

"Лише дивом Артур залишився живий, - зізнаються колеги. - Ще хвилина зволікання - і він би помер від ран".

На допиті реаніматолог навіть не думав заперечувати свою провину.

"Він дуже розкаюється, - кажуть в прокуратурі. - Але це вже не допоможе йому уникнути покарання".

Читайте також:

Мешканець Оренбургу переплутав матір з відьмою та забив її молотком

Педофіл 18 разів зґвалтував своїх прийомних дітей

Троє п'яних чоловіків викинули повію-нігерійку з вікна

Російський міліціонер вистрілив у перехожу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: