Рейдерство в Криму

Курорти Криму потерпають від рейдерських атак. В Алупці навіть є жертви.

Алушта
В Алушті біля набережної намагються знести розважальний комплекс.
Одна людина загинула й ще вісім опинилися в лікарні після рейдерської атаки на... протитуберкульозний санаторій в Алупці (зараз тамтешні курортники відпочивають під охороною "Беркута”).

А в сусідній Алушті просто в розпал курортного сезону лунають постріли, а на людей сунуть бульдозери - там із набережної намагаються знести розважальний комплекс".

Михайло Шерстюк показує поранення від гумових куль дотичне в руку та наскрізне - ноги. Зварювальник "Робінзона” дістав їх три дні тому, коли розважальний комплекс намагались знести.

Сліди від тих подій є й на обличчі директора "Робінзона”, і на руках його дружини. Зносили "Робінзон” о 5-й ранку під особистим керівництвом алуштинського мера.

Головний аргумент мера – "Робінзон” знаходиться на набережній незаконно. Алуштинський виконком дозволу на його діяльність не давав.

Володимир Щербина, міський голова Алушти: "Це одне з улюблених місць городян і курортників, а зараз там стоїть чи то комора, чи то барак, звідки весь час лунають дикі крики”.

Виконавчий директор "Робінзона" Олександр Кузнєцов право комплексу бути там, де він є, підтверджує кіпою документів. Олександр Кузнецов, виконавчий директор комплексу "Робінзон": ”Ось угода, що ми можемо користуватися цим об’єктом 49 років. Це ухвала суду...”

Ібіца
Frankfurter Allgemeine
На пляжах бульдозери їздять просто серед людей.
Цією постановою суд зобов’язав міську владу надати "Робінзону” дозвіл на роботу. Проте мерія стоїть на своєму. 

Олександр Кузнєцов: "Ми виграли всі суди перед цим, але оскільки меру неугодно - він уже домовився з іншими фірмами про передачу землі, - то він починає вести такі бойові й бандитські захоплення”.

Володимир Щербина, міський голова Алушти: "Ми їх скинемо - в море або ще куди, але цієї щурячої нори там не буде”.

Тим, у який спосіб мерія впорядковує набережну, уже переймаються правоохоронці.

Анатолій Могильов, начальник ГУ МВС України в Криму: "Там є граничні склади злочину: посадові - це в компетенції прокуратури - і порушення громадського порядку - в компетенції міліції. Зібрали матеріали, вирішуватимемо, по якій статті порушувати кримінальну справу”.

Уже кілька днів розважальний комплекс не працює -пошкоджену будівлю ремонтують.

"Робінзон” збирається відновити роботу вже за кілька днів. У мера Алушти на цей самий відтинок часу зовсім інші плани, він каже, що від цієї споруди не залишиться й сліду.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: