Ректора НАУ звільнили за корупцію

Ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Віталія Бабака усунули з посади, оскільки проти нього порушено кримінальну справу.

Ректора Національного авіаційного університету (НАУ) Віталія Бабака усунуто з посади у зв`язку з порушенням відносно нього Генеральною прокуратурою України кримінальної справи за зловживання службовим становищем. Про це повідомляє УНІАН з посиланням на джерела у викладацькому складі університету.

Міністр освіти і науки Станіслав Ніколаєнко після відповідного рішення призначив виконувачем обов`язків ректора НАУ першого проректора Миколу Кулика.

Віталій Бабак у телефонній розмові повідомив кореспондентові УНІАН, що йому нічого не відомо про усунення з посади, оскільки він вже п`ятий день знаходиться в клініці Шалімова у передінсультному стані. Він наголосив, що не мав розмови із цього приводу з міністром освіти. 

Водночас він підтвердив інформацію про порушення кримінальної справи відносно нього Генпрокуратурою. Бабак розповів, що нещодавно його ”насильно забрали” з лікарні на допит до Генеральної прокуратури, де продемонстрували документ про порушення кримінальної справи, датований 31 серпня ц.р. Факт порушення кримінальної справи він розцінює як ”чисте політичне замовлення”.

Як повідомляють деякі ЗМІ, Генпрокуратура висуває Віталієві Бабаку звинувачення в здійсненні злочинів, передбачених ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу. Так, колишнього ректора звинувачують у тому, що, будучи службовою особою, зумисне, на користь третіх осіб використовував своє службове становище всупереч службовим інтересам. Згідно з матеріалами кримінальної справи, Віталій Бабак припустився зловживань, пов`язаних зі здачею в оренду нерухомого майна університету, яке знаходиться в держвласності, в махінаціях, пов`язаних з оплатою за навчання в НАУ та ін.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: