На Миколаївщині брат зарізав чоловіка сестри через ревнощі

Під час спільної бесіди між чоловіком і братом зав'язалася бійка і Володимир вдарив Сергія ножем у груди.

В одному з сіл Доманівського району Миколаївської області брат через ревнощі зарізав чоловіка своєї сестри.

Володимир постійно втручався у сімейне життя своєї сестри, повідомляє Центр загального зв'язку УМВС в Миколаївській області. Це викликало непорозуміння і свари між сестрою і її першим чоловіком, унаслідок чого шлюб розпався. Володимир продовжував нав'язувати сестрі свої погляди і дівчина упродовж кількох років жила за планом брата.

Другий шлюб Марини теж не влаштовував брата і він мав намір розлучити молодих. Новий чоловік сестри не реагував на дії Володимира, чим дратував останнього усе більше. Під час спільної бесіди між ними зав'язалася бійка і Володимир вдарив Сергія ножем у груди. Після цього Володимир вмовив сестру взяти відповідальність за вбивство на себе. Під тиском брата, Марина повірила, що відбудеться умовним терміном і врешті-решт зізналася у скоєнні злочину.

Однак, слідчі встановили деталі картини тих подій, і під тиском Марина розповіла реальні події. Володимира затримали під час святкування разом з друзями перемогу над міліцією. На разі йому світить на тривалий час позбавлення волі.

Читайте також:

Грабіжник вбив пенсіонерку за пачку цигарок

Харків’янин зарубав вагітну дружину через недоглянутого хом’яка

П'яний слюсар на викраденому "Ягуарі" швейцарського дипломата вбив людину

Ліцеїст зґвалтував та вбив 10-річну дівчинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: