Ревнивий чоловік, не витримавши розлуки з жінкою, зарізав її і повісився

48-річний Сергій та його 47-річна дружина Марина, соцпрацівник за професією, розлучилися через те, що чоловік часто зловживав алкоголем. Ревнивий чоловік зарізав її і повісився.

У Москві ревнивий чоловік зарізав екс-дружину, а потім повісився у себе в квартирі.

Як розповів керівник слідчого відділу з Чертанівського району СУ СКП РФ Євген Морев, кілька місяців тому 48-річний Сергій та його 47-річна дружина Марина, соцпрацівник за професією, розлучилися через те, що чоловік часто зловживав алкоголем. Жінка переїхала до своєї старшої дочки. Дівчина працювала покоївкою в родині москвичів у Сумському проїзді, і матір у вільний від роботи час допомагала їй по господарству.

Тим часом знехтуваний чоловік постійно дзвонив колишній дружині і домагався її ревнощами.

У фатальний день жінки попрямували в магазин за продуктами. Марина залишилася чекати дівчину на вулиці. Несподівано з-за рогу з'явився Сергій з ножем у руках. Наговоривши багато неприємних слів на адресу колишньої дружини, чоловік завдав їй 5 ударів клинком і, кинувши її спливати кров'ю, втік. Через хвилину на крики матері з магазину вибігла донька.

Перед смертю Марина назвала ім'я свого вбивці. Незабаром оперативники ОВС Нагатинського району та їх колеги з УВС Південного округу нагрянули в квартиру Сергія. Однак злочинець повісився на турніку у своїй квартирі, залишивши передсмертну записку. Її суть зводилася до того, що життя автора без єдиною коханої жінки не має сенсу.

Читайте також:

На Закарпатті турист убив адміністратора і підпалив готель

Батьки під час сварки зарізали дворічного сина

Миколаївська повія зарізала клієнта, який відмовився заплатити

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: