Родичі забили чоловіка молотком і гантелями за відмову прийняти нову віру

Мати та молодший син вбили родича за відмову піти в ними церкву. Віруючі сперечалися, хто більше наніс смертельних ударів.

Родина віруючих общини "Свідки Єгови" з Дніпропетровська вбила свого родича, який відмовився ходити з ними в церкву.

Мати і молодший син кілька років тому стали послушниками неканонічної віри, старший же брат Олег нової віри не прийняв. За це родичі забили 34-річного парубка молотком і гантелями, попередньо заліпивши рота скотчем. Причому вбивці сварилися між собою: хто більше наніс смертельних ударів.

Труп родича пізніше скрутили в килим і сподівалися непомітно винести з будинку. Захованню злочину перешкодили оперативники, викликані сусідами.

Начальник райвідділу міліції Олег Іваненко розповів, що інформацію про вбивство співробітники міліції отримали по телефону. Міліціонери застали вбивць на місці злочину.

Поведінка родини сусідів вже давно не дивувала. Як тільки люди пішли в "Свідки Єгови", вони одразу ж стали в мікрорайоні іновірцями. Хоча оточуючі відзначали їх показну ввічливість і покірність.

При цьому керівники і послідовники церкви "Свідків Єгови", куди ходили вбивці, стверджують, що їх віра забороняє їм не лише вбивати людей, але і скандалити, лаятися, обговорювати особисте життя ближнього.

Матір та молодшого сина судитимуть за здійснення умисного вбивства. Попередній термін передбачуваного ув'язнення - 14 років.

Читайте також:

Мільйонер-альфонс убив свою коханку під час самозахисту

Багатодітна мати створила збройну банду зі своїх неповнолітніх синів

Чоловік вбив свого ґвалтівника та втопив тіло в озері

Американських солдатів розстріляли на порозі призовного пункту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: