Російськи бандити намагалися викрасти доньку екс-глави МВС України - ЗМІ

Бандити дізналися, що Ірина Кравченко начебто "накрала" від 10 до 40 млн доларів і спробували одержати частину грошей собі.

Російське видання "Новая газета" публікує інформацію про те, що російське бандформування мало намір викрасти дочку екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Кравченка – Ірину, а також трьох дуже багатих українців з метою вимагання викупу.

Видання зазначає, що ці бандити брали в заручники комерсантів, чиновників або їхніх дітей і вимагали багатомільйонні викупи.

Газета повідомляє, що їм у руки потрапила флешка з записами телефонних розмов лідера банди Шиліна – який оголошений у розшук і тому перебуває в Уругваї - зі своїми спільниками в Росії і в Україні.

Видання наводить фрагменти розмови Шиліна з поплічником у Москві.

Шилін: Записуй: місто Ірпінь...Це маленьке містечко, навкруги ліс. Там є ресторан "Адмірал". Цікавить господарка цього ресторану. Вона дочка колишнього глави МВС України. Який застрелився. Два рази в голову собі стріляв. Ну там незрозуміло: чи то він застрелився, чи то його застрелили.

Абонент у Москві: Ага, зрозуміло.

Шилин: Її звати Ірина Кравченко. Коли тато в неї був главою МВС, вона працювала першим заступником керівника податкової служби (Кравченко ніколи не займала настільки високої посади в податковій службі, якою у свій час керував її батько – ред.). І через неї проходило усе повернення ПДВ. Вона цим рулила. Коротше, бабла намила чимало. Скільки? Я не знаю. І як розмістила, теж не можу сказати...

Абонент у Москві: Угу...

Шилін: Моя людина каже, що пересувається з одним водієм. Він каже, що як мішень вона легка. Єдина проблема, де гроші і як вона ними керує? Ти ж знаєш, що баби-дури. Вона могла їх закопати або в скриньку покласти.

Абонент у Москві: А вік у неї який?

Шилін: Сороковник. От якщо світло-шумові гранати знайти і влупити у салон, то можна діставати всіх тепленьких...

Абонент у Москві: Угу...

Шилін: Для неї сто тисяч євро — не гроші. У неї зараз фірми всякі. Я думаю, що вона сп...ла від 10 до 40 мільйонів. Щодо неї може бути наступна ситуація: якщо її взяти легко, то через два-три дні ситуація проясниться. Вона людина скандальна, і їй ніхто не повірить, що з нею щось трапилось. Її потрібно взяти і сказати: "Ти чого ви....ся? Ти накрала і тобі все мало? Ти чого розгойдуєш ситуацію?" А потім подивитися на її реакцію, що вона буде говорити.

Абонент у Москві: Зрозуміло...

Шилін: Єдина проблема, де її гроші? Ти ж знаєш цих чиновників — ні фірм ні, ні банків. Вони гроші накрадуть, а потім кудись складуть.

Абонент у Москві: Я зрозумів. Буду виїжджати в Київ.

У той же час газета зазначає, що не відомо, коли велися ці розмови, і припускає, що наприкінці 2008-го або на початку нинішнього року.

Зараз у бандитів у полоні знаходяться двоє російських заручників — директор оборонного підприємства Струков і комерсант Пізик.

Про очільника банди толком нічого не відомо. За останні п'ять років він використовував документи на ім'я Шиліна, Жиліна, Шиміна і Марченка. Одні кажуть, що раніше Шилін-Марченко служив у КДБ або десантних військах. А людина, яка передала в редакцію флешку, попередила, що в цього бандформування "свої люди є скрізь, у тому числі в правоохоронних органах і спецслужбах".

Читайте також:

Син маніяка Чикатила намагався зарізати харків’янина

Міліціонери жорстоко побили чоловіка і пропонували йому гроші за мовчання

На Чернігівщині підприємець застрелив конкурента

Московський слідчий вимагав 620 тисяч євро хабара

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: