Російські правоохоронці примушували засуджених ґвалтувати один одного

Низка високопоставлених чиновників Федеральної служби виконання покарань звинувачені у зґвалтуваннях засуджених та примусу до зґвалтувань іншими ув'язненими тих, хто "завинив".

У Санкт-Петербурзі низку високопоставлених співробітників Федеральної служби виконання покарань (ФСВП) звинувачують у зґвалтуванні засуджених.

Начальник відділу оперативного управління Євген Петров, заступник начальника оперативного управління Ростислав Балоболко, начальник відділу розшуку оперативного управління Олександр Березкін, його заступник Володимир Ігнатьєв, начальник СІЗО № 6 Андрій Гаврилов та його заступник Олександр Хачікян, а також начальник оперативного управління В'ячеслав Тіппель вирішили покарати одного з засуджених за спробу втечі з колонії.

Вони незаконно помістили спійманого засудженого в обласну психіатричну лікарню, де згодом Балоболко, Березкін та Ігнатьєв побили його та залишили на його грудях нецензурні написи. Також обвинувачені примусили двох інших засуджених зґвалтувати спійманого засудженого.

У ході слідства з'ясувалося, що начальник відділу оперативного управління Євген Петров раніше вчинив подібні дії відносно засудженого – в якості покарання він сам зґвалтував його і примусив інших засуджених зґвалтувати спійманого. Збереглися відеозапис і фотографії того, що відбувалося.

Начальника оперативного управління В'ячеслава Тіппеля у вересні 2009 року засудили за аналогічні злочини.

У даний момент Олександр Хачікян узятий під варту, інші в даний момент звільнені за підписку про невиїзд. Матеріали справи направлені в Смольнінскій районний суд Санкт-Петербурга для подальшого розгляду.

Читайте також:

Жінка задушила чоловіка його ж ременем

В Італії мистецтвознавець розчленував відомого галериста

Чемпіон з баскетболу з дружиною перетворили 14-річну дівчинку в секс-рабиню

Мати втопила новонароджену доньку в унітазі 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: