Російські школярі "заради цікавості" вбили вісім людей

Жертвами нелюдів ставали бомжі, яких вони били металевими палицями, каменями, а також живцем палили на вогнищі.

В Іркутській області завершено резонансне розслідування серійних вбивств, здійснених підлітками з банди "Магія крові". В цілях розваги неповнолітні недолюдки знущалися над беззахизними людьми, а частини тіл своїх живих і мертвих жертв зберігали як "трофеї".

Шокуючі матеріали цієї справи були передані до суду Іркутська. У міліції вже назвали банду "Магія крові" однієї з найнебезпечніших і найжорстокіших у місті за всю історію криміналістики.

Ватажком банди був 22-річний мешканець Іркутська Костянтин Шумков, колишній студент педагогічного інституту. Він зібрав довкола себе підлітків віком 14-15 років з неблагополучних родин. Всі підсудні жили в одному дворі Ленінського району Іркутська.

Своєрідним дозвіллям для обвинувачених стало спільне вживання наркотиків і алкоголю, після чого вони вирушали на пошуки своїх жертв. Як пояснював на допитах сам Шумков, вбивства здійснювалися з цікавості.

"Мені було цікаво, як людина вмирає. Як це відбувається. Це для себе. Пізнання", - говорить обвинувачений.

Жертвами нелюдів ставали бомжі, яких вони "жорстоко били металевими палицями, каменями, а також живцем палили на вогнищі". Від нанесених травм більшість бомжів загинули.

За даними слідчих, з січня по червень 2008 року підлітки вбили п'ятьох людей з числа бездомних похилого віку.

"Я робив те, що я хотів. Не спираючись на жодні закони моралі", - з гордістю заявляє Шумков. На питання, чи вважає він себе маніяком, ватажок банди відповідає ствердно.

На думку слідства, в травні минулого року садисти зарізали і розчленували бомжа. Частини його тіла забрали з місця вбивства і розкидали на території іркутської школи №30, а голову насадили на паркан.

На допиті підслідні розповіли, що зробили це "заради сміху". Спочатку хотіли кинути останки на території відділу міліції, але потім вирішили, що це буде дуже зухвало.

Трьом жертвам банди "Магія крові" вдалося вижити. Але вони залишилися каліками. В одного з чоловіків Костянтин Шумков відрубав два пальці і узяв їх собі на пам'ять. Також у нього в кімнаті зберігалося заспиртоване око іншого убитого.

Підлітки вважали, що їм дозволено все. Їх підозрюють не лише у вбивствах, але також в зґвалтуванні і угоні машин. Мотивом злочинів було бажання розважитися.

Психологічна експертиза встановила у Костянтина Шумкова схильність до жорстокості і садизму. При цьому він мріяв про професію вчителя початкових класів. Проте з педагогічного інституту його виключили. Тоді Шумков став працювати діджеєм в одному з барів.

Ватажок починав свою "кар'єру маніяка" з того, що мучив і вбивав тварин. "Обвинувачений пояснив, що спочатку він вбивав тварин, птахів, знущався з них, - розповідає слідчий з особливо важливих справ слідчого відділу Іркутська при прокуратурі РФ Ольга Аксаментова. - А надалі перейшов на людей".

Якщо провина обвинувачених буде доведена, то ватажку загрожує довічне ув’язнення, а решті членів банди - до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

Інженер Yahoo вбив трьох дітей та двох своїх родичів

Британець зарізав дружину, через ревнощі до відеоприставки

Канадський кілер зізнався у 28 вбивствах

Під час сімейній сварки в Каліфорнії загинуло 6 людей, серед них 4 дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: