Російські туристи загинули в Гімалаях

Двоє з трьох російських туристів, які потрапили в сніговий полон в Гімалаях, загинули, один врятований.

Гімалаї
Троє людей не змогли здолати маршрут і чекали допомоги в горах на висоті близько п'яти кілометрів над рівнем моря.
Двоє з трьох російських туристів, які потрапили в сніговий полон в Гімалаях, загинули, один врятований, заявив 18 жовтня голова адміністрації округу Чамолі штату Уттаракханд Дарван Гарб'ял.

За його словам, врятований доставлений гелікоптером у місто Джошиматх. Одна з двох загиблих - жінка, її тіло також доставлене в Джошиматх, сказав він. Тіло ще одного загиблого поки що залишається в горах, повідомив чиновник.

Десять туристів з Росії 27 вересня відправилися з селища Ганготрі в селище Бадрінатх по гірському маршруту довжиною 92 кілометри, що проходить в гірському масиві Гаркхвал на висоті від трьох з половиною до шести кілометрів над рівнем моря.

В дорозі їх наздогнала негода і частина групи опинилася в пастці. Троє людей - Єлизавета Щербініна, Михайло Лялін і Михайло Щеглов - не змогли здолати маршрут і чекали допомоги в горах на висоті близько п'яти кілометрів над рівнем моря.

Пошуково-рятувальна експедиція індо-тібетської прикордонної поліції раніше зробила спробу пробитися до туристів з провіантом, але через безперервний снігопад вимушена була відступити.

Допомогти російським мандрівникам погодилися гелікоптери військово-повітряних сил Індії, але через нельотну погоду початок рятувальної операції відкладався.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: