Російський педофіл втік з Камбоджі до Таїланду

За розтління трьох хлопчиків у віці від 7 до 14 років росіянина засудили до 3 років тюрми і штрафу в 3,6 тисяч доларів.

Камбоджійський суд заочно засудив 27-річного росіянина до трьох років в'язниці та штрафу за розтління малолітніх хлопчиків. Сам росіянин був відсутній, оскільки раніше, перевдягнувшись і надівши перуку, зміг втекти з Камбоджі до Таїланду.

Апеляційний суд Пномпеня заочно засудив 27-річного росіянина Нікіту Велова до трьох років в'язниці і штрафу у розмірі 15 млн риелів (3,6 тисяч доларів). Він визнаний винним в розтлінні трьох хлопчиків.

Жертвам росіянина було від 7 до 14 років. Велов був заарештований у січні 2008 року: він жив з одним із хлопчиків в готелі.

У серпні 2008 року обласний суд провінції Преа Сиханук визнав його винним, проте набрання чинності вироку було відкладене, і росіянин, скориставшись цим, покинув Камбоджу. За даними неурядової правозахисної організації Action Pour Les Enfants (APLE), Велов "в перуці" перейшов кордон і опинився в Таїланді. Як заявили правозахисники, їх інформація ґрунтується на даних департаменту із захисту неповнолітніх МВС Камбоджі.

"Ми не знаємо, чи були судді проінформовані або вдавали, що не знали, що обвинувачений покинув Камбоджу через прикордонний пункт в Пойпеті", - заявив співробітник APLE.

За іншими даними, Велов був відпущений під заставу після того, як відсидів півроку. Проте ані суд, ані адвокат росіянина так і не змогли точно сказати, де знаходиться Велов зараз.

"Але якщо чоловік покинув Камбоджу так, як це говорить представник APLE, ми повинні продовжити слідство", - відреагував на заяву правозахисників головний суддя Нуонг Тол.

"Якась загадка, чому судді не говорять нам, де ж точно знаходиться цей чоловік - у в'язниці чи він втік із Камбоджі", - відзначив представник APLE.

Адвокат росіянина також відмовився повідомити, де знаходиться його клієнт.

Читайте також:

Педофіл 18 разів зґвалтував своїх прийомних дітей

Паралізований педофіл 7 років ґвалтував власних дітей

Пензенський маніяк 15 років ґвалтував і душив маленьких дівчат

Троє міліціонерів зґвалтували затриманого гумовою палицею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: