Росіянам заборонять купувати сигарети й горілку без паспорта

У Росії запровадять вимогу обов'язкового пред'явлення паспорта при покупці алкогольної, тютюнової продукції, а також пива.

Росіяни незабаром не зможуть купувати алкоголь і сигарети, не пред'явивши паспорт. Відповідні поправки, що містяться в трьох законопроектах, вніс до нижньої палати перший заступник голови комітету російської Держдуми з промисловості Валерій Драганов.

Як повідомила його прес-служба, внесені поправки запроваджують вимогу обов'язкового пред'явлення паспорта при покупці алкогольної, тютюнової продукції, а також пива.

Таким чином, у РФ не лише не допускатиметься роздрібний продаж алкоголю, тютюнових виробів і пива особам, що не досягли 18 років, але також, якщо поправки в наберуть чинності, і громадянам, що не пред'явили паспорт.

Нагадаємо, наприкінці червня прем’єр-міністр РФ Володимир Путін на зустрічі з гендиректором Всесвітньої організації охорони здоров’я Маргарет Чень заявив, що боротьба з алкоголізмом і тютюнопалінням повинна стати основним напрямом у боротьбі за здоров’я російської нації.

Після цього президент Росії Дмитро Мєдвєдєв закликав ухвалити державну програму боротьби з алкоголізмом та іншими шкідливими звичками.

"Ми зараз п'ємо більше, ніж в 90-і роки, хоча це були важкі часи. Потрібно підготувати відповідну програму і вжити певних заходів в цьому напрямі", - зазначив він.

Читайте також:

Росіяни найбільше бояться кризи, алкоголізму й НАТО

Мєдвєдєв почав боротися з алкоголізмом

Путін порадив росіянам менше пиячити

Рада посилить покарання за продаж дітям тютюну й горілки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: