Росіянин-канібал з'їв на закуску товариша, з яким випивав

Дата публікації
Перегляди
5169
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Росіянин-канібал з'їв на закуску товариша, з яким випивав

Канібал пустив свого товариша, з яким випивав, на закуску

Чоловік зарубав приятеля, коли закінчилася закуска. Два дні харчувався його м'ясом, а залишки продав під виглядом свинини.

35-річний чоловік з острова Руській у Владивостоці зізнався у вбивстві та канібалізмі. Він убив свого товариша по чарці сокирою, коли закінчилася закуска, та разом з приятелем кілька днів їв його м'ясо, а залишки продав місцевим під виглядом свинини.

Вбивцю заарештовано. Щодо другого чоловіка, який був свідком і також їв людське м'ясо, вирішується питання про порушення кримінальної справи за приховування особливо тяжкого злочину.

Людожера затримали 24 березня. Під час обшуку в його квартирі у холодильнику поліція знайшла людські останки, зокрема голову і статеві органи.

Як з'ясувалося, загиблим є 41-річний Апполон Кочнев, який перебував у федеральному розшуку за раніше скоєні злочини.

Власник квартири на ім'я Володимир зізнався, що вбив третього учасника застілля сокирою, коли закінчилася закуска. Після вбивства Володимир попросив товариша, який спав під час злочину в сусідній кімнаті, винести тіло товариша по чарці на вулицю, повідомивши, що той просто "перепив" і йому потрібно подихати повітрям, після чого він уранці піде додому.

Перебуваючи в стані сильного алкогольного сп'яніння, Олег виконав прохання господаря квартири, після чого знову ліг спати. На ранок Володимир повідомив, що товариш по чарці благополучно пішов, а його знайомі, яких він випадково зустрів біля будинку, "пригостили свіжим м'ясом", яке можна посмажити з картоплею.

Після цього канібали два дні готували з людського м'яса різні страви та вживали їх в їжу. Крім цього, підозрюваний у вбивстві встиг реалізувати частини тіла загиблого під виглядом свинини жителям острова.

Нагадаємо, за останній місяць це викриття вже другого шокуючого випадку канібалізму в Росії. Нещодавно в Пензенській області було затримано 23-річного юнака, який протягом трьох років вбивав людей та з'їдав їхню печінку.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5169
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація