Росіянин катався по Москві з розчленованим трупом приятеля у валізах

Водій попутки, нічого не підозрюючи, проїхав із страшним пасажиром і ще жахливішим вантажем через кілька постів ДПС.

23-річний вбивця холоднокровно розправився з женихом своєї сестри і вивіз його розчленоване тіло за 73 кілометри від дому. Свій страшний вантаж злочинець упакував у дві валізи і проїхав з ними, немов звичайний турист, через всю столицю на попутній машині.

Кривавий злочин, гідний голлівудського трилера, стався в підмосковному Желєзнодорожному, а тіло убитого знайшли через тиждень у столичному районі Строгіно.

"Зловити 23-річного злочинця вдалося завдяки бомжам, - розповіло джерело у правоохоронних органах російської столиці. - Вони бачили, як підозрілий хлопець закопує дві валізи в лісі".

Валізи незабаром витягли з землі і виявили там розрубане на шматки людське тіло. Особу бідолахи вдалося встановити, коли його голову знайшли в районі Червоних Воріт. Їм виявився Роман Б. Оперативники перевірили всі зв'язки нещасного і з'ясували, що він зустрічався з 32-річною Христиною Н. з Желєзнодорожного. У цьому підмосковному місті і знайшли вбивцю. Коли брат Христини Олександр розповів про те, як ховав сліди, навіть у бувалих оперативників карного розшуку волосся дибки встало.

У той фатальний день 2 липня 23-річний Олександр і його "зять" Роман повинні були відвідати Христину в Боткінській лікарні. Але, на свою біду, недолугий жених перебрав і розморений спав в одній з кімнат двоповерхової квартири в будинку Саші.

Вставай, поїхали! - скомандував майбутній шурин. Але у відповідь почув, як його посилають за відомою адресою. Не пам'ятаючи себе від гніву, Олександр схопив молоток і розтрощив грубіянові голову.

Зрозумівши, що накоїв, вбивця не став телефонувати в міліцію. Навпаки, спробував як можна ретельніше замести сліди. Відніс тіло нещасного у ванну, розрубав на шматки, поклав у дві валізи і виніс з будинку. На вулиці хлопець зловив попутку і попросив відвезти його в Строгіно.

Водій, нічого не підозрюючи, проїхав із страшним попутником і ще жахливішим вантажем через кілька постів ДПС і висадив "туриста" з валізами на вулиці Живописній. Там, у невеликому ліску, через тиждень і відкопали розчленоване тіло нещасного.

Читайте також:

У Києві пограбували чергове банківське відділення

Чоловіка зарубали томагавком дружина та їх неповнолітній син

Покинута жінка уламком скла розпорола животи чоловікові та його коханці

Колишній зек зарубав сокирою дружину та двох новонароджених синів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: