Розбився "Чорний яструб"

Американський гелікоптер упав в Іраку. Усі 14 пасажирів загинули. Ймовірна причина - механічні неполадки.

Розбився
Інцидент відбувся на півночі Іраку. (Фото: airforce-technology.com)
Гелікоптер армії США Black Hawk (Чорний яструб) сьогодні упав в Іраку, при цьому 14 військовослужбовців, що перебували на борту, загинули. Жертвами інциденту стали 10 пасажирів і чотири члени екіпажу.

За попередніми даними, гелікоптер упав через механічні неполадки, про обстріл не повідомляється. 

Інцидент відбувся на півночі Іраку. Гелікоптер UH-60  працював у парі з гвинтокрилою машиною, здійснюючи політ уночі. Військові, які перебували на борту гелікоптера, що розбився, входили до складу оперативної групи "Гроза".

Це найтрагічніша подія з гелікоптером за останній час. У січні 2007 року в Багдаді розбився американський гелікоптер, у результаті чого загинули 12 осіб. 

З моменту початку воєнної операції в Іраку загальні втрати збройних сил США склали 3 тисячі 707 військовослужбовців. Пентагон офіційно підтверджує загибель не менше 3 тисяч 705 військовослужбовців.

У цей час в операціях в Іраку беруть участь військові з 26 країн світу, що входять до складу очолюваних представниками США коаліційних сил. Основні завдання коаліційних сил - пошук і знищення бойовиків, а також сприяння уряду Іраку в справі формування національних силових структур.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: