Розгул маоїстів у Індії

Бойовики - маоїсти убили щонайменше 17 чоловік в штаті Джаркханд на сході Індії.

Бойовики-маоїсти убили щонайменше 17 чоловік в штаті Джаркханд на сході Індії, повідомляє індійський телеканал "Таймс нау".

Інцидент відбувся в окрузі Гирідх в 290 кілометрах від столиці штату міста Ранчі. Від 30 до 40 озброєних бойовиків увірвалися в одне з сіл округу близько першої години ночі у суботу і відкрили вогонь по натовпу людей, що зібралися на культурний захід після футбольного матчу.

Тінь з автоматом
news.yahoo.com
В Індії відбувся масштабний теракт
Чотири люди, в тому числі дві жінки, одержали важкі поранення.

"Поліція вжила відповідні заходи безпеки, але мала місце халатність з боку співробітників правоохоронних органів", - заявив в ефірі телеканалу глава окружної поліції Арункумар Синха.

За попередніми даними, жертвою нападу став молодший син колишнього голови адміністрації штату Бабули Маранді Арун Маранді.

"Бунтівники діють по всьому штату, і ні у центру, ні у місцевих властей - ні у кого немає політики в цьому відношенні", - сказав телеканалу Бабула Маранді.

"Я сам тільки що дізнався і їду на місце події", - повідомив колишній головний міністр Джаркханда.

Маоїсти, які діють у ряді регіонів Індії, намагаються створити підконтрольний їм "червоний пояс" - від кордону Непалу до південної Індії, проводячи диверсії і озброєні вилазки проти властей і співробітників правоохоронних органів.

Деякі видалені райони країни знаходяться під повним контролем бойовиків.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: