Розумово відсталий збоченець зґвалтував трьох школярів

17-річний юнак, які перебував на обліку у психіатра і навчався вдома, примушував сусідських дітей вступати з ним в інтимний зв'язок.

У Новосибірській області Росії 17-річний розумово відсталий дев'ятикласник поглумився над трьома хлопчиками.

За версією слідчих, юнак залякував малюків 8, 9, 10 років, які жили по сусідству, і примушував їх вступати з ним в інтимний зв'язок.

"Встановлено, що обвинувачений перебуває на обліку у лікаря психіатра, навчається вдома, є розумово-відсталим, однак за результатами психолого-психіатричної судової експертизи він визнаний осудним, тобто на момент вчинення злочинів цей чоловік усвідомлював характер своїх дій", - розповіли у Слідчому комітеті області.

Про злочин стало відомо, коли один з постраждалих хлопчиків розповів про знущання своїй матері. Пізніше слідчі вийшли і на інших жертв педофіла-збоченця.

Постраждалі діти з благополучних сімей. Але, за словами правоохоронців, через свій юний вік вони не усвідомлювали, що відбувається, тому тривалий час нічого не розповідали батькам. Підозрюваному висунуто обвинувачення за статтею "насильницькі дії сексуального характеру", кримінальну справу найближчим часом розгляне суд.

Читайте також:

На Прикарпатті молодик задушив 9-річну сестричку, яку не зміг зґвалтувати

Педофіл зґвалтував двох маленьких хлопчиків у туалеті McDonald's

12-річні хлопці зґвалтували другокласницю, погрожуючи їй бультер'єром

Педофіл зґвалтував першокласницю у шкільному туалеті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: