Руйнівні повені у В'єтнамі

Внаслідок найбільших за останні 50 років повеней у північному В'єтнамі загинуло щонайменше 80 людей.

У В'єтнамі число загиблих і зниклих безвісти внаслідок паводків і обвалів людей, викликаних могутнім тропічним тайфуном "Лекіма", що тероризує країну з 3 жовтня, зросло до 80 людей, повідомила у вівторок газета "Куан дой нян зан" з посиланням на інформацію місцевої влади. 

За відомостями державного штабу з боротьби з повінню й тайфунами, через паводки зруйновано близько шести тисяч будинків, затоплено більше 60 тисяч. Серйозно постраждала система шляхів. Пошкоджено 120 тисяч гектарів рисових посівів і інших сільськогосподарських культур. Обсяг обвалів складає близько 850 тисяч кубометрів ґрунтів і каміння.

На цей момент, зауважує видання, кількість паводків стала скорочуватися, проте, як повідомили метеорологи, рівень води в річці Но в провінції Нгеан у вівторок ще підвищиться.
Під час паводків і повеней тільки в провінції Нгеан загинули близько 30 людей. Близько 25 тисяч будинків в провінції Тзаньхоа знаходяться під водою на глибині двох метрів після того, як тут прорвало дамбу ГЕС "Киадат", що її будують на річці Чу. У зоні затоплення опинилися близько 5 тисяч будинків, закрито основні автомагістралі.

Пошкоджено близько 30 тисяч гектарів сільськогосподарських культур, зокрема майже всю площу рисових посівів у провінції Хатінь.

За оцінкою фахівців, нинішні повені стали найбільш руйнівними за останні півстоліття.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: