Садист прив’язував вагітну дружину до батареї і нещадно бив, щоб не втекла

Садист прив’язував вагітну дружину до батареї і нещадно бив, щоб не втекла

Ілюстрація

29-річний хлопець знущався над своєю вагітною дружиною найвитонченішими методами - прив’язував її до батареї, нещадно бив ногами і палками, пояснюючи такі катування ревнощами.

Чоловік з Архангельська (Росія), переживаючи, що дружина може піти від нього до іншого чоловіка, замкнув її будинку, прикувавши до батареї.

Чоловік протягом кількох місяців мучив свою вагітну цивільну дружину. Як пізніше, вже на допиті у слідчих, зізнався нелюд, причиною всього стала нестерпні ревнощі.

Молоді люди познайомилися у вересні 2010 року, буквально через кілька тижнів, зачаровані закоханістю, вони вирішили почати жити разом.

Відносини здавалися гармонійними до тих пір, поки дівчина не вирішила раптово на кілька днів поїхати в Москву. Коли вона повернулася додому, її вже чекав розлючений ревнощами п'яний чоловік, пише Lifenews.

"Він накинувся на дівчину і ножем порізав їй щоку, ніс і живіт. Рани були настільки серйозні, що довелося викликати швидку допомогу, але закохана дівчина тоді навідріз відмовилася заявляти про те, що трапилося в поліцію. Вона вважала, що коханий зуміє виправитися", - розповіло джерело в поліції.

У лютому пара дізналася, що скоро стане батьками. Однак замість радості, майбутній тато в черговому пориві ревнощів сильно побив дружину. Чоловік серйозно засумнівався у своєму батьківстві.

"Бив він не тільки руками і ногами, у хід пішла навіть дерев'яна палиця. Звертатися ні за медичною допомогою і в поліцію дівчина не стала і на цей раз", - додало джерело.

Майбутні батьки помирилися, але через деякий час чоловік знову розлютився на свою вагітну кохану, яка в черговий раз здалася йому невірною. На цей раз нелюд не лише побив нещасну, але "для вірності" прикував її до батареї.

З тих пір знущання тривали постійно. За кожне ненавмисно зронене слово, чоловік нещадно бив дружину.

Зрозумівши, що дівчина втратила волю до боротьби і повагу до себе, садист знущався над нею все більш витонченими способами, - одного разу він навіть поголив вагітну жінку, а потім, за вже усталеною традицією, став жорстоко бити, розповіли в пліції.

Врятували матір і дитину, яка чудом вижила, тільки свідомість лікарів, - після чергового дзвінка на адресу, бригада швидкої допомоги передала інформацію про побої в поліцію.

В поліції також розповіли, щоб не викликати надто явних підозр у медиків, на час їх візиту ревнивець знімав ланцюг і відпускав на свободу дружину. Після того, як за бригадою зачинилися двері, дівчина знову поверталася на своє місце біля батареї.

Дівчина боялася, що якщо вона розповість все поліції, то чоловік її просто вб'є, розповіли в правоохоронних органах.

Зараз відносно 29-річного злочинця порушено кримінальну справу за статтею 117 "Катування".

Читайте також:

Російський кухар розчленував тестя і пустив його м’ясо на чебуреки

25-річний росіянин у Криму зарізав інваліда-сатаніста

Кухар-канібал заманив до себе в гості гея та зробив з нього котлети

Підліток заживо спалив бомжа після того, як набридло тушити об нього недопалки

Повʼязані теми:

Наступна публікація