На Дніпропетровщині подружжя бізнесменів застрелилося через борги

Чоловік та жінка вирішили піти з життя через неспроможність віддати позичені півмільйона доларів. Їх борги залишилися дітям.

На Дніпропетровщині подружжя наклало на себе руки через неможливість сплатити борги - близько півмільйона доларів. Чоловіка та жінку із вогнепальними пораненнями знайшли вранці на їхньому власному подвір'ї.

Перед самогубством подружжя написало дві записки. У них підприємці зізналися, що в них не було можливості погасити кредит.

Тіла загиблих знайшов водій, який як зазвичай приїхав забрати господаря на роботу. Він побачив на хвіртці записку, в якій просили не входити до будинку без міліції та зазначалося: "якщо ви це читаєте, нас вже немає в живих".

Міліція з'ясувала, що 54 річний чоловік спочатку застрелив жінку, потім застрелився сам.

До самогубство подружжя підготувалося ретельно. "У будинку ми знайшли всі документи складеними та ритуальні предмети, усе було підписано", - розповів заступник керівника Криничанського РВ міліції Микола Пономаренко.

Подружжя оселилося у Кудашівці 15 років тому. Дружну родину із двома дітьми у селі поважали. Їхнє підприємство з переробки соняшнику давало роботу більшості селян, проте вони про проблеми найуспішнішого жителя села навіть не підозрювали.

Три роки тому підприємці у кредит збудували нову сучасну олійницю. Проте криза зруйнувала бізнес, залишивши понад півмільйона доларів боргу. Своїм вчинком подружжя сподівалось розрубати вузол проблем із позикою, натомість, кажуть юристи, затягнули зашморг на шиї своїх спадкоємців.

Якщо дочки загиблих відмовляться від спадку, вони відповідно не отримають і майно, а якщо ні, то в додаток до спадку матимуть борги.

Читайте також:

Жінка-самогубця кинулася під потяг в київському метро

Повісився ще один український моряк

У Китаї вчинив самогубство чоловік, що влаштував різанину в дитсадку

ВідеоПодружжя наклало на себе руки через борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: