Сектанти заліковували людей до смерті накладанням "цілющого" журналу

У Росії викрили сектантів, які обіцяли вилікувати людей від усіх хвороб і забороняли їм звертатися до медиків. У результаті щонайменше четверо "пацієнтів" померли.

У Новосибірську викрили секту, яка "лікувала" від раку, СНІДу і туберкульозу прикладанням до хворих місць журналу і читанням його статей вголос.

За даними правоохоронних органів, жертвами такої "терапії" стали щонайменше четверо людей. За кваліфікованою медичною допомогою їм заборонили звертатися керівники секти.

"Цілителям" секти "Алля-Аят" (з 2008 року це вчення було заборонене у Казахстані) висунули обвинувачення у шахрайстві. За даними міліції, вони обіцяв людям лікування від усіх хвороб (за певну плату) за допомогою своєї релігії.

За даними міліції, затриманий 59-річний організатор секти раніше мав три судимості, в тому числі за скоєння тяжкого злочину.

Сектанти обіцяли людям без ліків і медичної допомоги вилікуватися від усіх хвороб, включаючи онкологію, туберкульоз і СНІД. Для цього їм треба було пити "еткен-чай" (чорний чай з сіллю і молоком), тривалий час дивитися на сонце, два рази на місяць відвідувати семінари і три рази на день - сеанси оздоровлення.

На сеансах людей лікували за допомогою журналу "Звєзда Сєлєнной" яка прикладався до хворих місць і тексти з якого зачитувалися пацієнтам. Друкований варіант журналу вважався найбільш ефективним засобом, однак у хід йшли і його ксерокопії.

Сектанти запевняли, що при читанні журналу відбуваються "структурні зміни в ДНК, завдяки чому змінюється фізичний рівень і відкривається свідомість людини".

У Казахстані діяльність "Алля-Аят" була заборонена в 2008 році після спроби самоспалення одного з членів секти: таким способом він розраховував потрапити на Сонце, щоб вилікуватися.

Однак філії секти продовжують діяти як в Казахстані, так і в Росії (у Новосибірську, Омську і в Москві), США, Німеччині та Прибалтиці.

Читайте також:

У Росії з'явилася секта, яка поклоняється Путіну як апостолу Христа

Служителі релігійного культу протягом 15 років влаштовували масові оргії і ґвалтували дітей

На Буковині родина сектантів заморила голодом вагітну доньку

Мати-сектантка випалила на спині трирічного сина крила

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: