Сектанти заморили голодом немовля, вимагаючи від нього казати "амінь"

У США засудили трьох сектантів за знущання над 16-місячним хлопчиком. Вони вимагали від малюка казати "амінь" після їжі та вважали, що пост вилікує його "бунтівну душу".

В американському Балтиморі завершився суд над трьома членами секти, які в 2007 році заморили голодом 16-місячного Джейвона Томпсона.

На лаві підсудних опинилися 41-річна Тоні Слоан, яка вважає себе королевою Антуанеттою, її дочка 22-річна Треві Вільямс та їхній однодумець 23-річний Маркус Коббс.

Суддя Тімоті Дурі визнав підозрюваних винними у тяжкому вбивстві другого ступеня та жорстокому поводженні з дітьми. Слоан доведеться провести у в'язниці 50 років без права на помилування. Якщо вона вийде з камери живою, їй заборонено наближатися до дітей. Вільямс і Коббса засудили до такого самого терміну ув'язнення.

Слідство встановило, що Слоан підмовляла мати малюка, 23-річну Рію Рамкіссун, не давати хлопчикові їжі та води доти, поки той не почне говорити "амінь" після прийому їжі. Сектантки вважала, що пост вилікує "бунтівливу душу немовляти і втихомирить його дух".

Рамкіссун беззаперечно слухалася "королеву Антуанетту", у підпорядкуванні якої перебували близько півдюжини молодих людей, які вважали себе християнами. Слоан вказувала їм, як себе поводити, як молитися і одяг яких кольорів слід носити. У разі непокори жінка погрожувала відступникам "вічним прокляттям".

Коли немовля померло, сектанти протягом декількох тижнів намагалися його воскресити, після чого поклали тільце у валізу і відвезли до Філадельфії, де представники правоохоронних органів знайшли його в 2008 році.

Рамкіссун прописали реабілітаційну програму, а замість неї до зали Балтиморского суду прийшла її мати Сіїта Ньютон. За словами жінки, смерть онука перетворила її на "ходячого зомбі", вона перестала вживати їжу і безупинно думала про невинного хлопчика. "З його смертю з мого життя зникло щастя. Найжахливіше в тому, що вони це робили в ім'я Бога і Біблії", - пояснила бабуся.

Суддя Дурі вважає, що Слоан і її соратники не збиралися спеціально вбивати малюка, а скоїли злочин через своє "порочне серце": вони не замислювалися про наслідки своїх вчинків, їм було все одно. "Кожен з вас з різною часткою відповідальності стояв поруч і дивився, як дитина вмирає в жахливих муках", - заявив суддя.

"Ви колекціонували людей, втрачені душі і в ім'я релігії маніпулювали ними", - звернувся Дурі до лідера секти. "Вона не могла терпіти ні від кого непокори, навіть від 16-місячної дитини", - обурена прокурор Джулі Дрейк.

"Королева Антуанетта" не визнала себе винною і оголосила, що істина обов'язково дасть про себе знати, а немовля зовсім не шкода. Під час судового процесу жінку найбільше хвилювало те, що її з однодумцями обізвали сектантами.

Читайте також:

На Кіровоградщині релігійні батьки в піст заморили голодом немовля

Батьки вбили дочку-діабетика молитвами

У Римі заарештували гуру секти, який ґвалтував матерів та дівчат

Багатодітна мати-"свідок Єгови" вбила 4-річного сина за неслухняність

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: