Селянин убив брата і на могилі вирощував картоплю

Конфлікти братів і неможливість ужитися під одним дахом ні в кого в селі здивування вже не викликали, тривали вони роками. То худобу не поділили, то город, то хату.

Сімейний скандал переріс у вбивство. Обухом сокири 42-річний житель села Первомайське, що на Сумщині, убив старшого брата, а щоб приховати злочин закопав тіло на городі біля хати. Там воно пролежало два роки. На місці поховання вбивця вирощував картоплю. Коли таємне стало явним, вбивця пояснив, що відправив кровного родича на той світ як запобіжний захід: або він мене, або я його ...

Конфлікти братів і неможливість ужитися під одним дахом ні в кого в селі здивування вже не викликали, тривали вони роками. То худобу не поділили, то город, то хату. Не раз і до кулаків доходило. Того разу старший брат, за словами затриманого, перший схопився за сокиру: погрожував вбити і молодшого, і мати. "Перемогла" молодість, і кілька ударів по голові відправили того в небуття.

Зараз вбивця каже, що передчував такий результат. Він ненавидів брата ще й за те, що той постійно знущався над матір'ю. "Як не прийду, вона весь час побита. То в погребі закрита, то у сусідів сидить, а то взимку трохи не замерзла на вулиці", - пояснює він.

Матері під час убивства вдома не було. Коли вона з'явилася, молодший син сказав, що за старшим приїжджали якісь люди і відвезли його. Тим все й закінчилося. Мати померла через рік, а вбивця спокійно вирощував на місці поховання брата картоплю. Він був украй здивований, коли до нього приїхала міліція, отримавши оперативну інформацію. Довго не заперечував, впав в істерику і написав явку з повинною.

Читайте також:

У США відбулося найбільше масове вбивство за 25 років

Чемпіона світу з боксу звинувачують в організації замаху на вбивство

Поліцейського засудили на 6 років за вбивство футбольного фаната

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: