Серійний вбивця зарубав бабусю і батька та чотири дні жив з трупом

Маніяк дякував міліції, яка зупинила його криваву серію, бо вже відчув "запах крові".

В Донецьку затриманий серійний вбивця-початківець. Молодий чоловік почав свій кривавий "рахунок" з рідної бабусі, а потім вбив і батька. Своїх родичів підліток холоднокровно зарубав сокирою.

Після затримання юнак дякував правоохоронцям: стверджував, що "відчувши" запах крові, вже не міг зупинитися.

До свого першого вбивства злочинець не готувався. Все вийшло якось само собою.

Першою жертвою внук обрав рідну бабусю. Хлопець з усієї сили наніс їй три удари обухом сокири в голову. Зарубавши літню жінку, підліток, не відчуваючи дискомфорту, прожив в одній квартирі з трупом кілька днів.

Начальник слідчого відділу Сергій Огульчанський, який розслідує ці вбивства, повідомив, що причину злочину затриманий назвати не може. Каже, начебто останнім часом літня жінка просто стала його дратувати, оскільки просила, аби він покинув її квартиру.

Вбивши бабусю, труп загиблої підліток так і лишив на дивані. Так тривало чотири дні.

В ці дні через пропажу матері серйозно рознервувався батько хлопця. Чоловік довго дзвонив до неї додому, однак на телефонні дзвінки ніхто не відповідав. Відчувши недобре, він прийшов до неї додому.

Коли батько переступив поріг квартири, син зарубав його тією самою сокирою. Тільки тепер знаряддя вбивства викинув у кущі, неподалік від будинку.

Слідству причина цього вбивства більш зрозуміла: підліток вбив батька як можливого свідка, який міг допомогти міліції розкрити перший злочин.

На арештованого підлітка тепер чекає судово-медична експертиза. Весь залишок свого життя молодий хлопець проведе або в психіатричній лікарні, а бо ж в тюрмі.

Читайте також:

Російські рейдери вбивали бізнесменів на Київщині

Донеччанин вбив родину через відмову їсти імпортний сир

Підлітка вбили за хамство на "Однокласниках"

Двоє юнаків зарізали таксиста, щоб покататись на його машині

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: