Серійним убивцям пред'явили звинувачення

Прокуратура Дніпропетровщини висунула звинувачення підозрюваним у 16 убивствах.

Представник Дніпропетровського МВС тримає в руках фото підозрюваного
УНІАН
Убивці керувалися хуліганськими мотивами, вважають у прокуратурі Дніпропетровської області.
Прокуратура Дніпропетровської області висунула звинувачення підозрюваним у серії вбивств у Дніпропетровську в здійсненні 16 убивств і 2 розбійних нападів. Про це у вівторок, 18 вересня, на прес-конференції повідомив начальник слідчого відділу прокуратури Дніпропетровської області Петро Овчар.

Овчар повідомив, що звинувачення в убивствах пред'явлено 2-м заарештованим. "Третій брав участь тільки в розбійних нападах", - сказав він.

Представник слідства зауважив, що зараз слідство перевіряє причетність заарештованих до ще 5 убивств, скоєних на території області, і до вбивства міліціонера й спроби вбивства дівчини на території Запорізької області.

На думку прокурора, всі вбивства заарештовані планували заздалегідь і заздалегідь готувили знаряддя злочинів. "У них вилучено кілька молотків, труби із пластику, заповнені будівельною піною", - сказав він.

Прокуратура Дніпропетровської області вважає, що підозрювані в скоєнні серії вбивств у Дніпропетровську керувалися хуліганськими мотивами. Про це у вівторок, 18 вересня, на прес-конференції повідомив слідчий з особливо важливих справ прокуратури Дніпропетровської області Богдан Власенко.

"Крім цих злочинів, швидше за все, ще будуть злочини, такі як знущання над тваринами. Дуже багато було в них відеоінформації про те, що вони почали свою злочинну діяльність із того, що знущалися над котами, над собаками, усілякі катування до них застосовували й знімали це на відео. Потім все це переросло на людей", - сказав він.

Слідством установлено, що молоді люди планували перейти до наступного етапу своєї діяльності й придбати вогнепальну зброю для того, щоби скоювати більше серйозних злочинів.

Власенко також повідомив, що слідство поки не бачить необхідності в проведенні психіатричної експертизи підозрюваних.

Як відомо, раніше слідство заявляло про причетність арештованих до 14 убивств. 23 липня міліція затримала 3 жителів Дніпропетровська віком до 19 років за підозрою в скоєнні серії навмисних убивств.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: