Шахрай "відмив" 25 млн. грн. (відео)

У Запорізькій області податківці виявили конвертаційний центр, через рахунки якого впродовж двох років було проведено понад 25 млн. грн.


Співробітники податкової міліції встановили, що протягом 2007-2008 років директор місцевого ТОВ через рахунки ряду фіктивних підприємств, зареєстрованих на території Запоріжжя під виглядом здійснення операцій з купівлі-продажу будівельних матеріалів, "відмив" понад 25 млн. грн.

"Внаслідок діяльності конвертаційного центру державний бюджет недоотримав понад 1 млн. грн. податків", - повідомили в податковій адміністрації.

Організатора конвертаційного центру затримали в одній з банківських установ на території Запоріжжя на місці злочину - безпосередньо при спробі переведення безготівкових коштів у готівку. У зловмисника вилучили 98 тис. грн., під час обшуку за місцем проживання виявили ще 200 тис. грн., а також 26 печаток різних суб`єктів підприємницької діяльності, які використовувалися в діяльності конвертаційного центру, звітну бухгалтерську і податкову документацію і 4 одиниці вогнепальної зброї.

Зараз зловмисник затриманий.


ВідеоЗлочинець "відмив" 25 млн. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: