Щасливе повернення

Викрадені півтора місяці тому жителі Санкт-Петербургу 11-річна Олександра і 6-річний Дмитро Бородуліни повернені батькам.

Дітей повернули, але викуп платити не довелось. Проте кримінальну справу не закрили і викрадачів продовжують шукати.

Як повідомляє пітерське Агентство журналістських розслідувань (АЖУР), спочатку була звільнена Саша Бородуліна в ніч з 27 на 28 червня. Цьому передували довгі переговори з викрадачами, в яких брав участь директор АЖУР Андрій Константінов.

Дівчинку знайшли в обумовленому місці (на одній з вулиць Петербургу) і доставили в клініку. На думку лікарів, її стан задовільний для того стресу, який вона пережила впродовж сорока днів. Також передбачається, що викрадачі давали 11-річній дівчинці якийсь сильний заспокійливий засіб.

Дмитро Бородулін був звільнений в ніч з 30 червня на 1 липня. 6-річного хлопчика привезли до дитячої лікарні самі викрадачі, після чого вони повідомили про це в міліцію по телефону.

За станом дітей постійно спостерігають лікарі і психологи. На думку медиків, викрадачі не застосовували до дітей фізичне насильство.

Сашу і Діму Бородуліних викрали пізно увечері 15 травня. Батько привіз їх з тренування із спортивної школи. Очевидці стверджують, що поряд з будинком відбулася бійка. На батька дітей напали двоє чоловіків, ударом по голові повалили його з ніг. Потім посадили хлопчика і дівчинку в машину і відвезли.

За даними АЖУР, наступного дня викрадачі подзвонили батькам по телефону і зажадали декілька мільйонів євро за звільнення дітей.

Через півмісяця після події викрадачі самі подзвонили директору АЖУР Андрію Константінову. За його словами, переговори про звільнення дітей тривали три тижні.

Сума викупу була понижена до 1 мільйона доларів. Одна з бізнес-структур Петербургу навіть гарантувала виплату цих грошей. Але у результаті, як повідомляє АЖУР, викуп за дітей не виплатив.

Імена викрадачів і всі подробиці цієї справи поки не відомі. Пошуки викрадачів продовжуються.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: