Щодня 17 ветеранів війни у США накладають на себе руки

США зазнають "епідемії самогубств" серед ветеранів війни в Іраку та Афганістані.

Сполучені Штати заполонила "епідемія самогубств" серед американських ветеранів, що воювали в Іраку й Афганістані та повернулися додому.

Сполучені Штати охопила "епідемія самогубств" серед американських ветеранів, які воювали в Іраку та Афганістані та повернулися додому.

Могили військових США
У 2005 році в середньому 17 ветеранів на день наклали на себе руки
За даними телеканалу CBS, лише 2005 року (за цей період є найбільш повна статистика) щонайменше 6256 ветеранів, тобто в середньому 17 людей на день, наклали на себе руки. Причому, зазначають журналісти, в своїх підрахунках вони користувалися даними ветеранських організацій - офіційної інформації з цього приводу немає.

"Донині ніхто в уряді не хотів оприлюднювати правдивих даних про такі втрати," - цитують слова одного з активістів руху за права ветеранів Майка Баумена "Известия".

Загалом у США налічується 25 мільйонів ветеранів різних воєн, з яких 1,6 млн. служили в Афганістані та Іраку.

"Не кожен із них зазнав поранень, але всі вони повернулися додому з душевними травмами," - стверджує засновник організації "Ветерани воєн в Іраку та Афганістані на підтримку Америки" Пол Райкхофф.

Рівень самогубств у США становить 8,9 випадків на кожних 100 тисяч жителів, але цей же показник відносно ветеранів іракської війни визначається цифрою у 18,7.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: