Шкільна вчителька виростила "на пиріжки" плантацію опійного маку

За підрахунками правоохоронців, такою кількістю маку можна було півроку годувати всю школу, де працює вчителька.

У Гощанському районі Рівненщини дільничний інспектор випадково виявив макову плантацію, ретельно заховану від сторонніх очей посадками кукурудзи. Міліціонер дуже здивувався, оскільки земельна ділянка належала відомій у районі вчительці української мови і літератури.

Громадська жінка-діячка славилася в районі високою моральністю, виступала поборницею ідеї унікальності української нації і грозою малолітніх наркоманів, які цю націю ганьблять. Тому знайдені на її ділянці близько 5 тисяч кущів опійного маку не дуже вписувалися в образ "сіяльника вічного, мудрого, доброго".

Проте прозріли міліціонери і керівники сільради, які теж брали участь в операції "Мак-2009", коли педагог стала пояснювати, кому належить макова плантація. Вчителька весь час свого спілкування з представниками контролюючих структур не випускала з рук мобільний телефон, і залежно від "порад" невідомого, змінювала свої свідчення.

Почалося з традиційного "маку для пиріжків". Але виявилося, що такою кількістю маку можна півроку годувати всю школу, де працює вчителька. Потім висувалася версія про самозасів, проте сусіди по сільраді відразу зупинили цю розмову: мак стоїть рівними симетричними рядами і ретельно прополений.

Ну а остання відповідь "убила" перевіряючих наповал. Отримавши цінну пораду по телефону, вчителька заявила: "Мак посіяла її старенька мама, тому судіть її, але пам'ятайте, що вона ветеран війни". Старенька мати педагога, яка стояла поряд, поглянула на доньку, розплакалася і лише запитала, коли в міліцію потрібно приходити з речами.

Міліціонери відправили мак на експертизу в криміналістичний центр, хоча навіть не сумніваються, що мак цей саме опійний. Слідчі відносно старої жінки готуються порушити кримінальну справу, вчителька поки піде, як свідок. До речі, вона просила не часто викликати її до райвідділу - викладачу потрібно готуватися до нового навчального року.

Лише за одну добу правоохоронці Рівненщини на території області виявили і знищили більше 15 000 кущів опійного маку.

Читайте також:

Педофіл з Донбасу півтора роки ґвалтував власну доньку

У Донецьку викрили величезну мережу порностудій

Автора поеми "Бабин Яр" забили до смерті у власній квартирі

П’яний відпочивальник розправився з закоханими за надто "голосний" секс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: