Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Школяр-каратист забив чоловіка до смерті у відповідь на прохання дати закурити

Через 15-річний вік хлопець може залишитися без покарання.

Росії через три місяці знайшли 15-річного підлітка, який забив до смерті дорослого чоловіка.

У Приамур'ї 43-річний односелець попросив у хлопця закурити, за що той убив його голими руками, пише Комсомольска правда.

Його звинуватили в "спричиненні тяжкої шкоди здоров'ю, що призвело по необережності до смерті потерпілого". За його словами, пізно ввечері 25 травня, після останнього дзвоника, він, будучи п'яним, проводжав дівчину додому. Після того, як він провів подругу, на вулиці до нього підійшов незнайомий чоловік, попросив закурити. У відповідь підліток побив перехожого. Від отриманих травм чоловік помер.

"Підозрюваний характеризується вкрай негативно - бив дітей, викрадав автомобілі. Але кожен раз виписувалися постанови про відмову в порушенні кримінальної справи - через вік він не підлягав кримінальної відповідальності", - розповідає Денис Симоненко, керівник Жовтневого міжрайонного слідчого відділу слідчого управління СК РФ Амурської області.

Яким чином 15-річний школяр зміг до смерті забити дорослого чоловіка, та ще й голими руками, залишається тільки здогадуватись. Як розповідають поліцейські, хлопець серйозно займався спортом - зокрема, карате. Та й сам по собі був міцним, кремезним хлопцем.

Наразі підліток лише затриманий - спочатку на 48 годин,після чого суд продовжить час затримання ще на три доби. Найближчим часом суддя вирішить, чи варто підозрюваного брати під варту.

Обвинувачений вирішив співпрацювати зі слідством, але якщо його провину доведуть, вбивці доведеться відсидіти до 15 років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції