Школярів відсторонили від занять за обговорення директора на Facebook

Директор школи відсторонила учнів від навчання за обговорення і образи на її адресу в соціальній мережі.

Школярів відсторонили від занять за обговорення директора
Директор школи Елізабет Хітч. Фото з сайту dailymail.co.uk
Щонайменше трьох учнів школи в британському місті Сент-Олбанс відсторонили від занять за глузування над директором на Facebook. Приблизно тиждень тому школярі організували в соціальній мережі групу, до якої вступили близько 200 чоловік. Учні обговорювали директора школи Елізабет Хітч, і, зокрема, висміювали її манеру одягатися.

Викладач виявила групу та ознайомилась з усіма зауваженнями на свою адресу. Більшу частину з них вона вважала образливими, а деякі навіть незаконними. Після цього вона повідомила батьків всіх учасників групи, що діти поводяться неналежним чином, а трьом зачинщикам заборонила відвідувати заняття. Крім того, директор отримала в поліції рекомендації з видалення образливих коментарів з Facebook.

Тим часом, батьки школярів стурбовані суворими заходами, які застосувала Елізабет Хітч до учнів. Багато хто вважає, що вона не змогла проявити почуття гумору по відношенню до дитячої критики. Так, батьки однієї з дівчаток стверджують, що вона залишила в групі абсолютно невинний коментар, але побоюються, що вона теж буде покарана.

Учні вважають, що школа втручається в їхнє приватне життя. Однак представники вищої освітньої організації повністю підтримують дії Елізабет Хітч.
 

Читайте також:

Школярам безкоштовно зроблять щеплення від вірусу A/H1N1

Тепер офіційно можна покращити оцінки за гроші

Як вінницькі школярі біл-борди створюють (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: