Школярка організувала банду і грабувала пенсіонерів (відео)

На Житомирщині 16-річна дівчина організувала справжню банду. Зі своїми спільниками вона грабувала будинки немічних пенсіонерів.

Першою жертвою стала 84-річна мешканка Брусилова. Увірвавшись до її оселі, злочинці зв’язали бабусю, та, понишпоривши по закуткам, відшукали аж 29 гривень. Втім, вони не погребували й такою сумою грошей.

А через два дні дівчата (та один юнак) проникли до хатини 75-річної пенсіонерки і, скориставшись тим, що господарка ледве пересувається, швидко віднайшли схованку і заволоділи понад 2 тисячами гривень, не забувши при цьому висловити на адресу літньої жінки погрози.

Правоохоронці вже до кінця дня вийшли на слід зловмисників. Виявилося, що ініціатором пограбувань була 16-річна дівчина. До "угрупування" також увійшли її 17-річний брат та дві сусідки – 17-ти та 32-х років.

Слід зазначити, що сьогодні правоохоронців турбує зростання кількості злочинів, скоєних представницями прекрасної половини. За статистикою, упродовж поточного року до кримінальної відповідальності було притягнуто 352 підлітка, серед них – 32 дівчини.


ВідеоЯк дівчина грабувала немічних

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: