Школярка повісилася не витримавши побиття та знущань вітчима

У Поволжі міліція розслідує справу про самогубство дівчинки-підлітка. Вітчим довів її до самогубства, побиттям, експлуатацією та, можливо, ґвалтуваннями.

У Самарській області Росії після жорстокого побиття вітчимом повісилася 14-річна.

На даний момент 34-річний житель села Чорнівка затриманий. За доведення до самогубства йому загрожує п'ятирічний термін ув'язнення.

За даними розслідування, дівчинка, як зазвичай, прийшла до школи. Педагоги в її поведінці не помітили нічого особливого: Олена посміхалася, уважно слухала вчителів на уроках. Тільки подружці сказала після занять, що напередодні посварилася з вітчимом.

За словами подружки Заріни, дівчина розповіла їй, що вітчим забрав у неї мобільник. По телефону дівчинка переписувалася зі своїм другом з села Орлянка, а батькові це не сподобалося: прийомний батько говорив, що рано їй "з мужиками плутатися".

Пізніше слідчі з'ясували, що через листування з хлопчиком вітчим побив Олену шваброю. Вранці, перед тим як піти у школу, дівчинка сказала мамі: "Шукайте будинку труп". Однак рідна мати не повірила.

А вже через кілька годин тіло дівчинки з петлі вийняв вітчим. Олена повісилася в сараї на мотузці, якої зав'язували господарські мішки.

Чоловік був відомий у селі як гарний господар. Тримав худобу, і постачав молоко і м'ясо половині села. На незнайомих людей він виробляв завжди приємне враження, проте сусіди знали, що за оманливою зовнішністю переховувався садист і сімейний тиран.

Так, чоловік регулярно бив свою дружину Ірину, навіть не соромлячись людей. У результаті жінка постійно ходила в синцях, а одного разу, не витримавши побоїв, з криками вистрибнула з вікна.

За словами сусідів, пасирбницю він головою об стіну за те, що молодший брат обпік палець, а вона не встежила. Своїх дітей він дуже любив, особливо молодшого сина. Домашню роботу переважно виконувала також Олена.

Розтин показав, що дівчинка вже жила статевим життям, хоча з дому майже не виходила, на вулиці не гуляла. Родичі припускають, що це справа рук вітчима.

У тому ж самому злочині главу сімейства підозрюють і слідчі. Однак доказів немає і довести його провину не виходить. "Чи були з його боку сексуальні домагання стосовно дівчинки, з'ясувати навряд чи вдасться", - зазначив керівник Отрадненського міжрайонного слідчого відділу при прокуратурі Самарської області Андрій Зінзінов.

Сусіди регулярно чули, як з квартири Петрушиних долинали дитячі крики. Друзі, родичі і знайомі знали, що дитину б'ють. Проте всі мовчали і робили вигляд, що не в курсі. Ту ж стратегію поведінки обрали педагоги: дитина чиста, добре одягнена, школу відвідує регулярно, вчиться добре, так що й хвилюватися нема про що.

"У нас в селі інші порядки, - пояснила заступник директора школи. - Сміття з хати виносити не прийнято".

Читайте також:

Батьки викинули мертву дитину на будівництво

Чоловік убив і відрізав голову подрузі, прийнявши її за вампіра

У Києві підліток по-звірячому вбив дівчину через образи
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: