Шуфрич коментує трагедію

Розбір завалів на зруйнованому житловому будинку у Дніпропетровську призупинено на декілька годин через небезпеку обвалу стіни.

Розбір завалів на зруйнованому житловому будинку у Дніпропетровську призупинено на декілька годин через небезпеку обвалу стіни.

Нестор Шуфрич
ТСН
Нестор Шуфрич бере безпосередню участь у ліквідації наслідків трагедії у Дніпропетровську
Про це повідомив на брифінгу у Дніпропетровську міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич.

За його словами, зруйнований будинок обстежують експерти, які зроблять висновки щодо подальшого розбору уламків.

"Викликає небезпеку вертикальна стіна третього зруйнованого під’їзду будинку", - уточнив міністр.

За словами Шуфрича, він бере на себе відповідальність і разом з двома рятувальниками МНС найближчим часом підніметься до сьомого поверху четвертого під’їзду будинку, щоб винести необхідні документи та цінні речі мешканців.

Крім того, міністр заперечує факти мародерства у зруйнованому будинку. Він сказав, що є нереальним, аби невідомі люди проникли до житлового будинку через подвійний кордон Внутрішніх військ.

Проте міністр заявив, що йому відомо про наближення окремих осіб, які "виглядають як бомжі", до міліцейських кордонів навколо будинку. Шуфрич підкреслив, що безпосередньо наблизитися до під’їздів ці особи не можуть.

Також міністр заявляє, що дніпропетровські ріелтори необґрунтовано підвищили ціни на нерухомість після трагедії.

Він повідомив, що сьогодні відбудеться зустріч з будівельними організаціями у присутності представників Служби безпеки України, міліції, прокуратури, податківців, на якій розглядатимуться зазначені питання.

"Совість треба мати", - звернувся Шуфрич через ЗМІ до ріелторів.

За словами міністра, у правоохоронних і контролюючих органів достатньо можливостей, аби перевірити рентабельність ріелторських компаній та дати оцінку принципам їхньої діяльності.

Також міністр заявляє, що мешканці принаймні 140 із 160 квартир зруйнованого житлового будинку у Дніпропетровську просять побудувати їм нове житло.

За його словами, проведено попередні консультації з місцевою владою Дніпропетровська про виділення під будівництво нового будинку земельної ділянки.

Присутній на брифінгу міський голова Дніпропетровську Іван Куліченко підтвердив, що рішення про виділення земельної ділянки може бути ухвалено на найближчій сесії міської ради. Ймовірний термін зведення нового житлового будинку від моменту виділення земельної ділянки – 1,5 року.

У свою чергу, Шуфрич зазначив, що мешканці двох квартир зруйнованого будинку повідомили, що вже придбали квартири в інших будинках, за словами міністра, компенсацію за придбані квартири їм буде повністю виплачено.

Як повідомляв iPlus, 13 жовтня у Дніпропетровську стався вибух побутового газу у 10-поверховому будинку. Загинули 16 осіб. Попередня причина вибуху - різке підвищення тиску газу у мережі.

ВідеоДніпропетровська трагедія

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: