Швидкість шторму "Ноель" зростає

Швидкість вітру в центрі тропічного шторму "Ноель" збільшилася уночі до 120 кілометрів на годину. Жертвами стихії уже стало 108 людей.

Швидкість вітру в центрі тропічного шторму "Ноель" збільшилася уночі до 120 кілометрів на годину, що дозволяє класифікувати його як ураган першого ступеня за п'ятибальною шкалою Саффіра-Сімпсона, повідомляє Reuters.

Очікується, що за найближчі 24 години сила "Ноеля" зросте. Число жертв "Ноеля", що пройшов через Домініканську республіку, Кубу і Багами, за станом на 2 листопада, зросло до 108 людей.

Найбільшу утрату шторм наніс Домініканській республіці, де загинули не менше 73 людей і пошкоджені тисячі будинків. 34 людини стали жертвами урагану в республіці Гаїті. На Ямайці від "Ноеля" загинула одна людина. На Кубі в очікуванні тропічного шторму було евакуйовано декілька тисяч осіб.

Станом на 4 ранку за київським часом "Ноель" із швидкістю 29 кілометрів на годину зміщувався від Багамських островів на північ. Ураган змінив напрям і тепер не представляє серйозної загрози побережжю Флориди і Північної Кароліни. У ці американські штати, за уточненими прогнозами, "Ноель" принесе лише проливні дощі і сильний вітер.

В той же час фахівці Національного центру прогнозування ураганів США (US National Hurricane Center (NHC), попереджають, що "Ноель" знов може змінити напрям руху.

У сезоні ураганів 2007-2008 років "Ноель" поки що привів до найбільших жертв. Попередній, схожий за кількістю жертв ураган, - "Фелікс" - пройшов країнами Карибського басейну на початку вересня.

У результаті "Фелікса", що досягав п'ятої категорії за шкалою Саффіра-Сімпсона, що застосовується для визначення потенційного збитку від ураганів, загинула 101 людина.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: