Сибірські міліціонери ґвалтували селян гумовими палицями

Завзяті борці із злочинністю за допомогою тортур вибивали з затриманих селян зізнання у крадіжках худоби.

У Забайкальському краї Росії міліціонери влаштували жорстокий "каральний рейд" з метою виявлення злочинців, що займаються крадіжками худоби. Вартові порядку хапали місцевих жителів і піддавали їх бузувірським тортурам, у тому числі зґвалтуванню палицею.

Безпрецедентна за своєю жорстокістю міліційна зачистка пройшла у двох районах Забайкалля. З її допомогою завзяті борці із злочинністю розраховували покінчити з крадіжками худоби.

У результаті від свавілля співробітників правоохоронних органів серйозно постраждали жителі селища Южне. Селяни, що піддалися витонченим тортурам, звернулися зі скаргами до прокуратури. Проте в наглядових органах звернення побитих селян проігнорували.

Також потерпілі не знайшли ефективного захисту і в службі власної безпеки УВС Забайкальського краю. Тоді в скандальну справу, яку намагаються зам'яти місцеві правоохоронні органи, втрутилися правозахисники. В понеділок вони направили офіційну скаргу до Генпрокуратури та МВС РФ.

Резонансний випадок стався в червні цього року, проте відомо про нього стало тільки зараз. Міліціонери хапали перших-ліпших людей, що потрапляли під руку, і, без достатніх на те доказів, примушували їх зізнаватися в крадіжках худоби. У разі відмови, за словами постраждалих, їх не лише били, але й піддавали сексуальному насильству - силоміць знімали штани і штовхали у задній прохід міліційні палиці.

Після тортур у міліції в усіх затриманих лікарі виявили тілесні ушкодження. Крім того, всіх потерпілих більше трьох діб морили голодом, через що в одного з них загострилося захворювання внутрішніх органів.

Нарешті, потерпілі звинувачують "каральний міліційний загін" у банальних пограбуваннях і розбоях. Під час проведення "слідчих дій" на одній зі стоянок чабанів, міліціонери відкрито викрали двох овець, завантаживши їх у свої машини. Вони також незаконно вилучили в одного постраждалого зареєстровану зброю, в другого - стільниковий телефон і паспорт.

За словами місцевого правозахисника Віталія Черкасова, закон вимагає від наглядових органів невідкладної перевірки по такого роду заявах, будь-яке зволікання грає на руку винним міліціонерам - вони встигають і сліди замести, і тиск на потерпілих і свідків чинити.

В офіційному зверненні, яке правозахисники направили до Генпрокуратури, вони вимагають порушити кримінальну справу і доручити її розслідування найбільш грамотним співробітникам крайового Слідчого управління прокуратури.

Нагадаємо, це вже не перший подібний випадок витонченого садизму російських правоохоронців. Так, у травні мешканець Москви звернувся до прокуратури із заявою про зґвалтування співробітниками патрульно-постової служби. Затриманий за адміністративне порушення хлопець стверджував, що троє міліціонерів содомували його в патрульній машині гумовою палицею. Міліціонери свою провину категорично відкидали.

Читайте також:

Начальник міліції відкрив стрілянину на пляжі і побив рятівника

Слідство вигороджує п’яного ДАІшника через якого загинули двоє людей

В Росії розстріляли командира спецназу та вирізали його родину

Троє міліціонерів зґвалтували затриманого гумовою палицею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: