Сильні землетруси в Тихому океані

Землетрус силою в 5,7 бали стався на Тайвані. Епіцентр поштовху знаходився в 14,7 км від південно-східного побережжя півострова.

Землетрус силою в 5,7 бали за шкалою Ріхтера стався у четвер на Тайвані, повідомляє Reuters. Епіцентр підземного поштовху, за даними тайваньської метеорологічній службі, знаходився в 14,7 кілометри від південно-східного побережжя півострова.

Тайвань
Lenta.ru
Карта Тайваню
Даних про жертви і руйнування не поступало. Небезпеки виникнення цунамі не було, сказано в повідомленні тайваньської метеорологічної служби.

За останні декілька годин це вже третє повідомлення про сейсмічну активність в різних частинах Тихого океану. В середу ввечері (ранок четверга по місцевому часу) стало відомо про землетрус в Індонезії. У столиці країни - Джакарті - сила підземних поштовхів досягала 7,5 балів за шкалою Ріхтера.

Через декілька годин підземний поштовх, оцінюваний сейсмологами в 5,2 бали, відбувся на півдні Японії - в префектурах Окинва і Кагосима.

Відомостей про постраждалих і руйнування на Тайвані, в Індонезії або Японії не поступало. Ні при одному з цих землетрусів не оголошувалося про небезпеку виникнення цунамі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: