Сім’я ґвалтівників

Московська міліція затримала Ольгу та Віталія, які заманили в свою квартиру молоду жінку й жорстоко зґвалтували її.

Жертва злочину, опам'ятавшись, сама зателефонувала в міліцію. Міліціонери спочатку подумали, що вона п'яна. Жінка не зрозуміло розмовляла. ТА все розповіла, що була зґвалтована сімейною парою. 

30-річна Тетяна К. познайомилася з жінкою на ім'я Ольга, коли поверталася від свого нареченого. Весілля було призначене на серпень. Тетяна не пам'ятає, про що вони розмовляли, але несподівано вона відчула, що зобов'язана підкорятися новій знайомій. 

Немов під гіпнозом Тетяна пішла слідом за Ольгою, та привела її до себе на квартиру. Там Ольга накинулася на свою нову знайому й повалила на ліжко. Її чоловік, який також знаходився в квартирі, почав ґвалтувати нещасну, змусивши при цьому орально пестити його дружину. Тетяна вимушена була підкорятися. 

У якийсь момент ґвалтівник стулив на шиї Тетяни руки, і вона відключилася. Опам'яталася вона лише на вулиці.

Збочена фантазія підказувала коханцям все нові способи насолоди. Пошук гострих відчуттів штовхнув їх на злочин - хтиве подружжя вирішило когось зґвалтувати.
Коли ґвалтівників затримали, Ольга зізналася оперативникам, що напоїла Тетяну снодійним. Вона сподівалася, що сильнодіючий препарат не дозволить пригадати їх адресу. Проте потерпіла відразу вказала оперативникам, де відбувся злочин. 

Віталія та Ольгу затримали в їх квартирі, вони у всьому зізналися. Тепер подружжю збоченців загрожує тюремне ув'язнення терміном від 4 до 10 років. Слідство припускає, що Тетяна може виявитися не єдиною жертвою збоченців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: