Сім'ям загиблих шахтарів виплатять компенсації

Відкрите акціонерне товариство "Краснодонвугілля" виплатить родинам загиблих гірників шахти імені 50-річчя СРСР більш як 1 млн. грн.

Відкрите акціонерне товариство "Краснодонвугілля" виплатить родинам загиблих гірників шахти імені 50-річчя СРСР більш як 1 млн. грн. Як повідомляє УНІАН з посиланням на прес-службу ВАТ "Краснодонвугілля", про це заявив генеральний директор ВАТ "Краснодонвугілля" Олександр Вовк.

За його словами, "адміністрація і трудовий колектив "Краснодонвугілля" глибоко сумують з приводу трагічної загибелі своїх колег. Наш обов’язок - підтримати постраждалих шахтарів і родини загиблих. Компанією буде зроблено все можливе для їх підтримки, вжито всіх необхідних соціальних заходів".

Олександр Вовк наголосив, що "крім виплат від Фонду страхування від нещасних випадків, компанія "Краснодонвугілля", своєю чергою, виділить кожній сім`ї не менше 200 тис. грн., а загалом більш як мільйон гривень родинам загиблих гірників. Додаткову матеріальну допомогу буде надано "Краснодонвугілля" також постраждалим шахтарям", - сказав генеральний директор ВАТ "Краснодонвугілля".

Як відомо, 28 жовтня о 14.57 в шахтоуправлінні імені 50-річчя СРСР ВАТ "Краснодонвугілля" стався обвал породи, внаслідок якого загинуло четверо шахтарів.

ВідеоПошук тіл гірників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: