Син британського Фріцля розповів про страшні знущання

Син маніяка, відомого як британський Фріцль, розповів про страшну родинну таємницю.

Довгі роки збоченець бив свого нащадка, а його сестер - регулярним зґвалтуванням, доводячи їх до вагітностей. Проте навіть скарги постраждалих в поліцію не викликали жодної реакції.

Про нові шокуючі подробиці злочинів в сім'ї 56-річного бізнесмена Джона МакМіллана повідав його син. Голова сім'ї ґвалтував і жорстоко бив своїх домочадців, буквально доводячи їх до самогубства. Син же маніяка так і не зміг привернути увагу поліції до цих злочинів.

Нагадаємо, в листопаді МакМіллан був засуджений до 25 довічних термінів. Право умовно-дострокового звільнення засуджений отримає через 19,5 роки. Суддя відзначив, що багатолітній кровозмісний зв'язок став результатом халатності з боку соціальних служб, медичних працівників і служителів правопорядку.

Впродовж тридцяти років МакМіллан ґвалтував своїх двох неповнолітніх дочок. В результаті, старша дочка збоченця вагітніла 7 разів і народила йому двох дітей, а її сестра 12 разів і стала матір'ю п'ятьох дітей. Одну їх дівчаток батько регулярно ґвалтував по три рази на тиждень протягом восьми років. Тим часом, дочки були не єдиними жертвами нелюда з Шеффілда. Чи не гіршим приниженням піддавався і їх брат. Всіх трьох своїх дітей МакМіллан тримав у страху та за щонайменшу непокору жорстоко бив домочадців.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: