Син побив батька металевим прутом і добив ножем, бо той не дав йому авто

У Росії 50-річний син убив батька-ветерана, жорстоко побивши його. Син хотів, щоб батько переписав на нього авто. Та знаючи пристрасть сина до алкоголю, дід боявся довіряти йому транспорт.

У місті Калач-на-Дону Волгоградської області 83-річного ветерана убив власний син. Коли батько відмовився переписати на сина авто, той жорстоко його побив металевим прутом, а потім добив чотирма ударами ножа в груди.

50-річний чоловік ніде не працював і звик брати гроші у свого батька-ветерана. Ветеран постійно засмучувався через те, що син п’є. Він намагався його повчати, але все закінчувалося скандалом - той покривав батька лайкою і йшов з дому.

А останнім часом у них з'явилася нова причина для сварок. Ветерану зробили подарунок від держави - нові "Жигулі". Сам дідусь їздити вже не міг - машина стояла у дворі. Син хотів, щоб авто переписали на нього. Спочатку вмовляв батька, а потім почав вимагати ключі.

Знаючи пристрасть сина до алкоголю, дід боявся довіряти йому транспорт.

Якось чоловік прийшов до батьків п'яний і вирішив забрати машину силою, але ветеран сховав ключі. Тоді чоловік схопив металевий прут і став жорстоко бити батька. Літній ветеран не зміг йому чинити опір, він упав на землю. Син продовжував бити його з усієї сили. Потім схопив ніж і добив батька чотирма ударами в груди.

Замордованого ветерана знайшли сусіди, але було вже пізно. Вбивцю затримали того ж дня, протверезівши він зрозумів що накоїв і визнав свою провину.

Однак у в'язницю злочинець не сяде. Комісія експертів визнала обвинуваченого неосудним. Він страждає на хронічний психічний розлад, що позбавляє його можливості усвідомлювати фактичний характер своїх дії.

Читайте також:

У Миколаєві депутат найняла озброєних гангстерів для "виховання" сина

На Київщині син забив до смерті батька, який вже не міг за собою доглядати

12-річний онук здав бабусю, яка вбила дідуся, в міліцію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: